У ЧНУ імені Юрія Федьковича запрацювали "діджитал-хаб" та лабораторія штучного інтелекту

Діджитал-хаб та лабораторія штучного інтелекту запрацювали у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. Це цифровий простір для обговорення проблем освіти, професійного розвитку та обміну досвідом спеціалістів. Також творці проєкту поклали на нього і важливу соціальну місію – допомогти переселенцям та особам, що повертаються з-за кордону покращити своє фінансове становище, здобути нову професію та швидше інтегруватися у суспільство.

Як повідомляє Чернівецька обласна рада, в урочистостях із нагоди відкриття взяли участь ректор вишу Роман Петришин, науковці, студенти, представники влади. Із початком важливої та потрібної ініціативи університет привітав заступник голови Чернівецької обласної ради Михайло Павлюк.

«Подібні проєкти – приклад того, як українці, попри злочинну збройну рашистську агресію, вміють іти в ногу з часом, вирішувати проблеми в економіці, соціальній сфері. Створення хабу є свідченням того, що ми здатні розвиватися. Упевнений, що він стане хорошим майданчиком для молодих підприємців, які прагнуть знань та матеріального достатку», – сказав Михайло Павлюк.

Як зауважив декан економічного факультету ЧНУ Руслан Білоскурський, існування подібного простору в університеті дозволить педагогічному персоналу проводити наукові дослідження, а студентам – реалізувати свої бізнес-ідеї, ставати стартаперами та успішними підприємцями.

Крім того, передбачено, що «Діджитал-хаб» допоможе підприємцям-початківцям на етапах їх становлення та розвитку – від розробки ідеї до її комерціалізації. Для цього в просторі проводитимуть майстер-класи за участі представників бізнес-спільнот та IT-кластерів.

Діджитал-хаб та лабораторія штучного інтелекту запрацювали в рамках проєкту Бізнес-інкубатор Innovation challenge. Реалізація даного проєкту здійснюється за підтримки від агентства у справах біженців ООН (отримано грант в обсязі понад 1,5 млн грн) та благодійного фонду «Рокада».


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації