Екс-керівник управління освіти Чернівців Мартинюк, якого звільнив Продан, через суд поновлюється на посаді

ЕПОПЕЯ МАРТИНЮКА /

Екс-очільник Чернівецького міського управління освіти Сергій Мартинюк очікує на рішення суду щодо свого незаконного, за його твердженням, звільнення з посади головного освітянина міста.

Про це Сергій Мартинюк повідомив у коментарі molbuk.ua

Судове засідання за позовом Мартинюка заплановане на 27 січня. Якщо суд визнає незаконність звільнення екс-чиновника, він матиме всі шанси повернутися на посаду керівника управління освіти.

З цього приводу у нього вже відбулася розмова з Чернівецьким міським головою Романом Клічуком.

"У четвер, 21 січня, мене викликав до себе міський голова. Він хотів дізнатися всі обставини мого звільнення з посади. Адже інформація, поширена медіапростором з приводу мого звільнення, абсолютно не відповідає дійсності, що я і озвучив міському голові. Зокрема, я був звільнений із роботи у жовтні минулого року на п’ятий день лікарняного. Тобто, коли я ще перебував на лікарняному, лежав вдома з температурою, попереднє керівництво міста на чолі з тодішнім секретарем міськради склали акт, що мене впродовж трьох годин без поважної причини немає на робочому місці, тобто у мене "прогул". Хоча ж логічно, що мене немає на роботі, якщо я ще перебуваю на лікарняному. Тим часом у медіапросторі "розтрубили", що була створена комісія, за результатами роботи якої мене звільнили. А насправді все відбулося зовсім інакше", - пояснив Сергій Мартинюк.

Усі ці подробиці Мартинюк повідомив Клічуку. Міський голова, зі слів Мартинюка, у свою чергу поцікавився, чи готовий екс-чиновник приступити до роботи на посаді, з якої був звільнений, у разі, якщо суд задовольнить його позов. Сергій Мартинюк відповів ствердно.

"Зустріч була ініціативою міського голови. Сам до нього не звертався з тих міркувань, що наразі де-юре я - безробітний чернівчанин, який судиться з міською радою. Та коли Роман Васильович зателефонував і запропонував зустрітися – я, звісно, погодився. Коли розповів йому про все, мер сказав, що не знав усіх обставин цієї ситуації. І поцікавився, що я збираюся робити, якщо виграю суд. Я сказав – повертаюся на свою посаду. Він відповів – "добре, тоді чекаємо 27 січня, а далі будемо бачити", - розповів Сергій Мартинюк.

"Тобто наразі ніякої ясності щодо того, хто очолить управління освіти, немає. Усе буде вирішуватися після суду. Якщо суд визнає мою правоту, на що я сподіваюся, тоді ніби зауважень щодо мого поновлення на посаді немає", - зазначив екс-чиновник.

У коментарі molbuk.ua на запитання, хто може очолити управління освіти, міський голова Роман Клічук відповів, що наразі це питання ще вирішується.

"Поки рано про це говорити. 27-го січня суд у справі Сергія Мартинюка", - зазначив Роман Клічук.

Як відомо, наразі обов’язки керівниці міського управління освіти виконує Ірина Застанкевич.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації