Дистанційного навчання та продовження канікул у чернівецьких школах не буде, - заступник мера Лесюк

Дистанційного навчання та продовження канікул у чернівецьких школах не буде. Вже з понеділка діти повернуться за парти.
Наразі з більш ніж 29 тисяч школярів хворіють 1225 дітей, лише у 127 з них є підтверджений COVID-19, інші ж хворіють на ГРВІ. Це абсолютно нормальні показники сезонної захворюваності.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав заступник міського голови Чернівців Юрій Лесюк.

Зараз місто керується постановою 1236 Кабінету Міністрів України (зі змінами), яка визначає карантинні обмеження на території держави. Поки Чернівецька область знаходиться в «помаранчевій зоні», тому додаткових обмежень на території громади ми не встановлюватимемо.


Також ми дотримуємося механізму, який передбачає режим самоізоляції шкіл у разі, якщо 50% дітей в навчальному закладі хворіють на коронавірус. Разом з тим на території Чернівецької громади немає жодного навчального закладу з таким показником. Водночас є 23 класи, що перебувають на самоізоляції через виявлені випадки ковіду. Якщо ж говорити про освітян, то наразі захворіли 42 вчителі та 5 технічних працівників.

Щодо результатів засідання обласної комісії ТЕБ та НС, то хочу зазначити, що область лише рекомендує карантинні обмеження. А ось місто може їх посилювати, в тому числі і в навчальних закладах. Оскільки наразі показники цілком контрольовані, посилювати карантинні норми місто не буде, - зазначає Юрій Лесюк.

*****

Тим часом, після закінчення канікул, із 1 листопада, школи Мамаївської територіальної громади переходять на дистанційну форму навчання. Про це йдеться на офіційній Facebook-сторінці ТГ, повідомляє Чернівецька ОДА.

Таке рішення ухвалила на позачерговому засіданні комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Мамаївської сільської ради, адже епідемічна ситуація у громаді складна.

Станом на 28 жовтня зафіксовано 438 підтверджених випадків захворювання на COVID-19, причому 41 недужий – діти

Раніше обласна комісія ТЕБ та НС із 1 листопада рекомендувала школам Буковини на найближчі два тижні продовжити канікули або перейти на дистанційне навчання.


Коментарі:
Більше новин по темі: