Заступницю директорки Чернівецького юридичного коледжу оштрафували на 34 тисяч гривень за хабар 500 доларів з двох студентів

В Чернівцях засудили заступницю директорки Чернівецького юридичного коледжу Олександру П. за вимагання хабара. Викладачка пообіцяла за винагороду допомогти на успішно скласти підсумковий державний іспит. З кожного студента вона мала б отримати по 250 доларів. Правоохоронці затримали працівницю коледжу під час передачі їй грошей на початку червня.

Як пише Zaxid.net, під час досудового слідства працівники СБУ встановили, що жителька Чернівців працювала на посаді заступниці директора Чернівецького юридичного фахового коледжу Національного університету «Одеська юридична академія». Освітянка також увійшла в екзаменаційну комісію.

«На початку травня перед складання державних іспитів викладачка повідомила студентів 301 навчальної групи коледжу про те, що у разі передачі їй неправомірної вигоди в сумі по 250 доларів США з кожного студента, вона зможе забезпечити позитивне вирішення питання про успішне складання ними комплексного державного іспиту», – йдеться у вироку Шевченківського районного суду від 16 жовтня.

В кінці травня обвинувачена покликала до себе старосту 301 навчальної групи і зазначила, що двоє студентів через неї повинні передати їй 500 доларів США за успішне складання комплексного державного іспиту.

Приблизно о 13:30 2 червня в приміщенні Чернівецького юридичного фахового коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» викладачка зустрілася з старостою, яка принесла їй гроші. Освітянка запевнила, що після того, як їй передадуть хабар, студенти отримують хороші оцінки. Після передачі коштів заступницю директорки затримали працівники СБУ в її кабінеті.

В суді обвинувачена розкаялася і підписала угоду з прокурором про визнання своєї винуватості. Шевченківський районний суд призначив викладачці покарання у вигляді штрафу в розмірі 34 тис. гривень. Також позбавив права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій строком на три роки.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації