У Чернівцях голову ВЛК, якого підозрюють у вимаганні хабаря від військового, випустили з-під варти за 120 тисяч гривень

Заступника гендиректора Чернівецької обласної лікарні швидкої медичної допомоги, який одночасно обіймав посаду голови військово-лікарської комісії, і котрого підозрюють у вимаганні 500 доларів хабаря від військового, випустили з-під варти. Сума застави склала понад 120 тисяч гривень.

Про це повідомляє Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.

Нагадаємо кілька дні в тому у Чернівцях Служба безпеки України затримала голову військово-лікарської комісії (ВЛК), який вимагав хабар від пораненого військовослужбовця за призначення йому інвалідності

Служба безпеки України викрила у Чернівцях заступника генерального директора обласної лікарні швидкої медичної допомоги і водночас голови військово-лікарської комісії цього медичного закладу на вимаганні неправомірної вигоди.

Як повідомляє Управління СБ України в Чернівецькій області, за матеріалами слідства, до посадовця звернувся військовослужбовець ЗСУ за консультацією щодо переліку необхідних документів для призначення групи інвалідності після отриманого в зоні бойових дій поранення.

Чиновник проконсультував чоловіка не лише щодо всіх необхідних процедур і довідок, а також і щодо суми, необхідної для позитивного рішення МСЕК. Ціна питання становила 500 доларів США.

Правоохоронці затримали зловмисника «на гарячому» під час отримання хабаря просто у власному робочому кабінеті.

Посадовця відсторонили від роботи і взяли під варту з можливістю внесення застави.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації