На Буковині вийшло друком історико-краєзнавче дослідження про допомоговий комітет у Чернівцях під час трагедії Голодомору 1932–1933 років
Вийшло друком історико-краєзнавче дослідження про допомоговий комітет у Чернівцях під час трагедії Голодомору 1932–1933 років
У презентованому історико-краєзнавчому дослідженні викладача Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну, краєзнавця Миколи Семеюка розповідається про діяльність «Українського громадського комітету рятунку України» в Чернівцях під час трагедії Голодомору 1932–1933 років – геноциду українського народу.
Видання адресується широкому колу читачів, зокрема, історикам, краєзнавцям, дослідникам національно-визвольного руху, а також усім, хто цікавиться історичним минулим нашого народу та своєї малої батьківщини.
Рецензент видання керівник архіву тимчасового зберігання Служби безпеки України в Чернівецькій області Василь Безбородько.
Довідково: Семенюк Микола Степанович – викладач Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну, член Національної спілки краєзнавців України, магістр історії та археології, богослов'я, релігієзнавства та філософії, керівник історико-краєзнавчого гуртка "Дивопошук", лауреат відзнаки ім. А. Кохановського у номінації "Краєзнавча розвідка року" (2020).
-
Під гнітом Москви: як здійснювався подвійний комуністичний контроль за пресою. Сторінками другого тому книги Миколи Тимошика "Змосковлення Буковини"
-
В Іспанії знайшли найстаріше у світі вино з римської гробниці, яке збереглося у рідкому стані. Там є ще одна сенсаційна знахідка!
-
Як 150 років тому жандарми російської імперії влаштовували "антиукраїнські полювання"
-
Історія зневаги: як Росія 33 роки не може змиритися з Незалежністю України
-
У Чернівцях на перейменованій вулиці встановили перший аншлаг і пам’ятну дошку видатному діячу Буковини Леву Когуту
-
У Чернівецькій області розпочав роботу історичний інтернет-ресурс «Нескорена Буковина. Хроніки Опору», присвячений сторінкам історії національно-визвольного руху на Буковині в 40-х роках ХХ століття