На Буковині вийшло друком історико-краєзнавче дослідження про допомоговий комітет у Чернівцях під час трагедії Голодомору 1932–1933 років

Вийшло друком історико-краєзнавче дослідження про допомоговий комітет у Чернівцях під час трагедії Голодомору 1932–1933 років

У презентованому історико-краєзнавчому дослідженні викладача Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну, краєзнавця Миколи Семеюка розповідається про діяльність «Українського громадського комітету рятунку України» в Чернівцях під час трагедії Голодомору 1932–1933 років – геноциду українського народу.
Видання адресується широкому колу читачів, зокрема, історикам, краєзнавцям, дослідникам національно-визвольного руху, а також усім, хто цікавиться історичним минулим нашого народу та своєї малої батьківщини.

Рецензент видання керівник архіву тимчасового зберігання Служби безпеки України в Чернівецькій області Василь Безбородько.


Довідково: Семенюк Микола Степанович – викладач Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну, член Національної спілки краєзнавців України, магістр історії та археології, богослов'я, релігієзнавства та філософії, керівник історико-краєзнавчого гуртка "Дивопошук", лауреат відзнаки ім. А. Кохановського у номінації "Краєзнавча розвідка року" (2020).


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації