Віктор Ющенко запустив бороду

Третій президент України Віктор Ющенко зустрів Новий рік у неочікуваному для багатьох українців образі. Політик відпустив сиві вуса та бороду.

Фотографіями зі святкування у Facebook поділилася директорка Ukrainian Wine & Spirit School, членкиня Асоціації сомельє України Катерина Ющенко. Допис вона лаконічно підписала: "З Новим роком, пане-господарю!" .

На одному з кадрів третій глава держави сидить на дивані з авторкою допису, яка дивиться вбік. На фоні стоять святково прикрашена ялинка та іграшковий Дід Мороз.

67-річний екс-президент позує в домашньому одязі з телефоном у руках, дивлячись прямо в камеру. Перед зустріччю Нового року він вирішив відмовитися від гоління, запустивши вуса та бороду.

Також Катерина Ющенко показала коротке відео зі святкування, на якому гості разом заспівали різдвяну колядку "Добрий вечір тобі, пане господарю". Співакам-аматорам акомпанував музикант із бандурою посеред кімнати.

На ролику можна помітити, що Віктор Ющенко зустрічав Новий рік у компанії найближчих людей. Простора зала, заставлена меблями та посудом, вмістила в себе всіх гостей.


Коментарі:
Більше новин по темі: