Український кабан "вполював" російську ДРГ на кордоні з Білоруссю і вбив ворожого розвідника

Ворожа диверсійна група проходила лісом і зіткнулася там зі стадом диких кабанів. Стріляти в тварин диверсанти не змогли, через ризик "засвітитися". Кабанам вдалося наздогнати одного з військових.

У Чорнобильській зоні в районі українсько-білоруського кордону дикий кабан напав на російську ДРГ і вбив одного з ворожих розвідників. Про це повідомляють в російському анонімному телеграм-каналі "Кремлевская табакерка" пише Фокус.

Зазначається, що пригода сталася неподалік Чорнобильської атомної станції. Нечисленна ворожа диверсійна група з території Білорусі проникла в Зону відчуження, оминувши пости контролю та спостереження.

"Якоїсь миті група проходила лісом і зіткнулася зі стадом диких кабанів, які там водяться. Стріляти в тварин можливості не було, оскільки гучні звуки пострілів могли б видати розвідників. Кабанам вдалося наздогнати одного з військових. Після зіткнення з однією з тварин він невдало впав і вдарився головою об камінь. Загинув на місці", — йдеться в повідомленні.

Як пише телеграм-канал, тіло загиблого окупанта не евакуювали, а план операції довелося міняти.

Українське командування на момент публікації ймовірний прорив російською ДРГ українського кордону і напад на неї кабанів не коментувало.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації