Штучний інтелект знайшов докази, що Путін використовує двійників навіть на найважливіших заходах

Японське розслідування, проведене за допомогою штучного інтелекту, показало, що російський диктатор Володимир Путін справді використовує двійників навіть на найважливіших та масових заходах. Протягом багатьох років президент країни-агресора, можливо, використав дублерів, які старіли разом із ним.

Про це пише британське видання The Sun з посиланням на дослідження Інституту аудіосупроводу Японії та японської телемережі TBS. Експерти використовували штучний інтелект, щоб порівняти голос глави Кремля, його риси обличчя, рухи на записах із його публічними виступами.

Воно показало, що, швидше за все, є кілька різних Путіних. Твердження про те, що диктатор використовує двійників чи дублерів, не нові і раніше неодноразово спростовувалися Кремлем.

Путін використовує двійників навіть на найважливіших заходах: ШІ знайшов докази

Мережа стверджує, що справжній Путін цього року провів парад Перемоги на Червоній площі 9 травня. При цьому технологія розпізнавання облич показала, що Путін, який оглядав Кримський міст десять місяців тому, лише на 53% відповідав Путіну на Червоній площі.

"Експерти з розпізнавання осіб у більшості випадків називають це "незбігом", що призводить до припущення, що це може бути двійник", -– йдеться в матеріалі.

В окупованому Маріуполі у березні 2023 року з'явилася людина, яка схожа на Путіна на Червоній площі на 40%.

Водночас подібність Путіна на Кримському мосту з Путіним у Маріуполі становить лише 18%.

Таким чином експерти зробили висновок, що російський диктатор має щонайменше двох двійників.

Путін використовує двійників навіть на найважливіших заходах: ШІ знайшов докази

Також було проведено аналіз голосу у Лабораторії японського інституту аудіокомунікацій, яка тісно співпрацює з поліцією у кримінальних розслідуваннях. У цьому аналізі голосової біометрії основна увага приділялася слову "спасибо", сказаному Путіним у різних випадках.

Путін, який виступав на травневому форумі Євразійського економічного союзу, якого вважали справжнім диктатором, виявився відмінним від трьох інших виступів Путіна.

"Окрім різниці у вимові звуку "с", є помітний розрив у послідовному виголошенні "па" та "си", – йдеться в матеріалі.

Путін використовує двійників навіть на найважливіших заходах: ШІ знайшов докази

Аналіз показав, що на концерті військової підтримки у лютому та березневому візиті до Маріуполя використовувався один і той же двійник. Це свідчить, що дубль використовується навіть перед тисячами людей – як на концерті.

Також було проведено аналіз попередніх зустрічей Путіна з китайським лідером Сі Цзіньпіном та його переговорів з невизнаним лідером Білорусі Олександром Лукашенком – тоді був 94-відсотковий збіг того, що це був один і той самий Путін.

В українській розвідці підтвердили, що російський диктатор Володимир Путін має кілька двійників. Водночас інформація про смерть Путіна поки що офіційно не підтвердилася.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації