Коли Україна почне повертати свої території: астрологи зробили свій прогноз на весну

ЗСУ отримають зброю вже в березні-квітні, що дозволить їм дати потужну відсіч ворогові.

Відома астрологиня Анна Вергелес зробила прогноз для України на весну 2023 рокута зазначила, що в березні-квітні ЗСУ здійснять потужну відсіч ворогові.

Про це йшлося в інтрев'ю Вергелес, пише ТСН з посиланням на УНІАН.

Битва уздовж всієї лінії розмежування посилюватимуться. Однак у квітні в Україні почнеться нарешті "дуже позитивний період".

"Ми почнемо назад забирати свої території. Це друга половина квітня і травень. Нарешті у нас буде достатня кількість військової підтримки. Також буде якась дуже відчутна дипломатична допомога, яка не на словах надійде, а на ділі", - сказала Вергелес.

Також астрологиня уточнила, що наприкінці весни можуть відбутися зрушення по переговорному процесу. І Росія вже не вимагатиме задоволення якихось своїх умов.

"Кінець квітня, травень і червень принесуть також перші натяки на справжній переговорний процес. Це не шантаж, не переговори з розряду "погоджуйтеся на всі наші умови, і тоді, можливо, ми домовимося". Ні, тут буде багато дипломатів задіяно. Є шанс, що з кінця весни ми почнемо рухатися до миру. Це буде тривалий процес і довгий шлях, але це нарешті зрушить ситуацію", - додала астрологиня.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації