Це треба бачити! У Китаї десятиповерховий житловий будинок побудували всього за добу

У Китаї десятиповерховий житловий будинок побудували за добу, тим самим встановивши своєрідний рекорд.

Як повідомляє сайт Нерухомі з посиланням на Global Construction Review, такий результат продемонструвала будівельна компанія Broad Group, задіявши свій інноваційний метод в будівництві. У місті Чанша побудували десятиповерхівку за 28 годин і 45 хвилин. Компоненти будівлі були виготовлені заздалегідь на заводі, їх просто звезли на будівельний майданчик. Потім три будівельних крани зібрали будинок, а робочі скріпили елементи болтами. Після того, як конструкція була зібрана, до неї підвели електрику і воду.

Конструктори Broad Group порівняли свої будинки з автомобілями: заздалегідь виготовляються необхідні деталі, а потім збираються у єдине ціле. Деталі такого будинку легко доставити за допомогою кораблів або літаків у будь-яку точку планети, а будувати будинки можна будь-якої висоти – аж до 200-метрових хмарочосів.

Творці модульних будинків стверджують, що їхнє житло міцне, довговічне, підходить для будівництва у сейсмонебезпечних зонах. При цьому у разі потреби будинки також можна розібрати і побудувати в будь-якому новому місці.


Коментарі:
Більше новин по темі: