Скандал з погруддям Воробкевичу: Мер Чернівців Роман Клічук визнав помилку міської влади щодо слабкої комунікації з жителями Чернівців

Мер Чернівців Роман Клічук прокоментував ситуацію довкола знесення пам’ятника Воробкевичу, визнавши помилку міської влади щодо слабкої комунікації з жителями Чернівців. Про це посадовець сказав вчора в ефірі телеканалу ТВА, коментуючи скандал із демонтажем пам’ятника Сидору Воробкевичу у сквері поблизу ЧНУ.

Фото Андрія Тимофійчука, Фейсбук

“Ми не є ідеальні, справді. Ми вчимося. Інколи це дуже складно нам усвідомити, що ці речі, які ми робимо, ми повинні публічно звітувати. Ми більше менеджери, які прийшли, і нам цікавий результат”, – сказав він.

Водночас Клічук сказав, що керівництво міськради старатиметься виправитись.

“Справді, є деякі помилки. І я вважаю, що ми виправимося і обов’язково такі речі, які були, не допускатимемо. Старатимемося це обговорювати з жителями міста, пояснювати все це фахово. Ми це зробимо”, – сказав Клічук.

Фото Андрія Тимофійчука, Фейсбук

Водночас посадовець нагадав, що рішення щодо реконструкції скверу поблизу центрального корпусу ЧНУ виконком ухвалив ще у 2015 році.

“І це було громадське обговорення. Ще на виконкомі оголосили конкурс. За цей період, який був оплачений міською радою, за нього ніхто не брався. І зараз ми його знайшли. І хочемо до Дня незалежності його впорядкувати”, – сказав Клічук, додавши, що реконструкцію проведуть за меценатські кошти.

Раніше повідомлялося, що у Чернівцях під час реконструкції скверу поблизу центрального корпусу Чернівецького національного університету демонтували пам’ятник Сидору Воробкевичу.

Згодом з’ясувалося, що проект реконструкції скверу поблизу ЧНУ не передбачає відновлення та розміщення у сквері пам’ятника Сидору Воробкевичу.

Пізніше громадські активісти міста заступилися за погруддя Воробкевичу.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації