Міськрада почала оповіщати військовозобов'язаних. Щомісячна прес конференція Чернівецького міського голови Романа Клічука

Пресконференція Чернівецького міського голови Романа Клічука за підсумками березеня 2024 року.

Трансляція Чернівецької міської ради у Фейсбук

У Чернівецькій міській раді є дві мобілізаційні групи, які займаються оповіщенням військовозобов'язаних людей. Вони отримують повістки від центрів комплектування та доставляють їх.

Про це на пресконференції 3 квітня розповів міський голова Роман Клічук, інформує Суспільне.

"Наш обов'язок як влади полягає виключно в оповіщенні. Ми отримуємо інформацію про військовозобов'язаних та повістки, й дві групи виїздять за адресами, які надає ТЦК. На більше ми не маємо права згідно з законом – все інше контролює ТЦК та ОВА", – каже Клічук.

Водночас міський голова негативно ставиться до залучення місцевої влади до мобілізаційних заходів.

"Особисто моє ставлення – негативне. Вважаю, що роль міської влади не полягає у призові. Ми можемо надавати інформацію, яку маємо, наприклад, про місце реєстрації з ЦНАПу. Але такий закон ухвалений і ми його виконуємо", – каже Клічук.

Щодо ситуації на залізничному вокзалі Чернівців, коли працівники ТЦК зустрічають потяги з інших міст - Роман Клічук зазначив, що це складно коментувати, пише ЧП.

"З одного боку є хлопці, які зараз на фронті і вони чекають на ротацію, а багато є жителів громади, які сховалися і сидять вдома. Вони не працюють, позвільнялися з підприємств, сидять вдома, бояться. З іншого боку - патрулі ТЦК на вокзалах відлякують від Чернівців усіх. Проте, з цього приводу за коментарями раджу звернутися до військової адміністрації", - зазначив міський голова Чернівців.

Раніше на виконкомі затвердили графік перевірок понад 200 підприємств громади. Так перевіряють повноту та достовірність даних про військовозобов'язаних працівників. Цим займається комісія, до якої входять працівники міськради та співробітники міського центру комплектування.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації