Митрополит Київський і всієї України Епіфаній нагородив мера Чернівців Клічука орденом Святого князя Володимира ІІІ ступеня

Митрополит Київський і всієї України Української Православної церкви Епіфаній під час свого візиту на Буковину нагородив міського голову Чернівців Романа Клічука орденом Святого рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив мер Чернівців Роман Клічук.

"Для мене дуже цінно отримати від Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія орден святого рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня", - написав міський голова.

Нагадаємо, 9 лютого 2024 року до Чернівців з почесною місією завітав Предстоятель Православної Церкви України – Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Він взяв участь в історичній події - об’єднанні існуючих трьох єпархій Буковини в єдину Чернівецьку єпархію.

Доленосне рішення було прийнято враховуючи позицію більшості духовенства Православної Церкви України на Буковині. Настоятелем (керуючим) Чернівецькою єпархії став єпископ Феогност.

“Вітаю єпископа Феогноста з призначенням на посаду керуючого Чернівецькою єпархією. На сьогодні це справжній виклик і велика відповідальність. Бажаю витримки і терпіння”, привітав священнослужителя з високим призначенням мер Клічук.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації