Чернівецька міськрада виділила на підтримку ЗСУ майже 9 мільйонів гривень - рішення сесії

Депутати Чернівецької міської ради на сьогоднійшній сесії виділили на підтримку Збройних сил України майже 9 мільйонів гривень. Ці гроші розподілять між декількома військовими структурами.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський голова Роман Клічук.

За його словами, військові частини, згідно із запитами, закуплять 20 квадрокоптерів, дві системи боротьби проти дронів, 60 радіостанцій та 160 батарей до них. Окрім того, частину грошей направлять на ремонт автомобільної техніки та на покращення іншого технічного забезпечення.

– На цьому зупинятися не плануємо. Згодом буде оголошено про нові тендери на закупівлю для ЗСУ, – запевнив очільник міста.

Нагадаємо, днями Чернівецька міська рада оголосила тендери на закупівлю дронів для військових. Загальна сума – понад 11 мільйонів гривень. Влада розраховує закупити 249 дронів різних модифікацій та характеристик. Аукціони планують розпочати наприкінці січня, а доставити їх мають наприкінці лютого.

Про це пише С4 з посиланням на Prozzoro.

Зокрема, закупити планують квадрокоптери FPV-типу. Очікувана вартість цього тендеру становить 3 740 000,00 гривень. Йдеться про 140 штук дронів типу TBS crossfire, а також 60 штук ELRS. Поставити безпілотники мають до 20 лютого.

Також оголошений тендер на придбання «Мавіків», оголошена вартість якого становить 6 126 200,00 гривень. Закупити планують 14 штук «DJI Mavic 3Т» та 24 – «DJI Mavic 3 Fly More Combo», які мають поставити до 22 лютого.

Крім того, у планах міськради – закупівля квадрокоптерів AUTEL EVO MAX4T PROTECT+, вартість яких становить 1 244 000,00 гривень. Таких дронів планують придбати чотири штуки. Крайній термін поставки – 22 лютого, йдеться у повідомленні.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації