Медсестра з Англії волонтерить у міській лікарні в Чернівцях

Медсестра з Англії Джін Рейлі Вон облаштовує відділення в міській лікарні Чернівців на випадок, якщо туди одночасно доставлять багато поранених. Також вона консультує лікарів та організовує доставлення гуманітарної допомоги від "Волонтерського фонду миру", за програмою якого приїхала.

Про це медсестра Джін Рейлі Вон сказала у коментарі Суспільному.

Джін приїхала в Україну чотири місяці тому. Спершу надавала допомогу пораненим дітям, яких евакуйовували з Донбасу. Спочатку їх лікували у Львові, потім літаком доставляли до Німеччини.

"Я раніше працювала в госпіталі екстреної допомоги, тому знала, що повинна приїхати й щось робити. Будь-що, але я маю допомогти", — говорить Джін.

Медсестра та місцеві медики облаштували штаб екстреної допомоги. Впродовж місяця вони напрацювали алгоритм дій на випадок, якщо у місті буде одночасно багато поранених.

У відділенні, де раніше лікували хворих з COVID-19, закупили техніку та зробили ремонт. Зокрема пофарбували стіни, перестелили підлогу та закупили нові ліжка з Великої Британії. Окрім цього, поділили приміщення на три зони, у залежності від стану важкості пацієнта.

"Коли відділ почав формуватися, у нас було багато помічників звідусіль. Наприклад, чоловік виготовляє маленькі пристрої, щоб покласти на стіну три набори рукавичок. Потрібно, щоб вони були доступні, коли знадобляться. Ми готові до будь-яких подій і готові приймати людей з першої лінії фронту",— каже Джін Рейлі Вон.

Співпраця з міською лікарнею за програмою у Джін має завершитися до 10 липня. Втім волонтерка планує залишатися в Чернівцях та допомагати.

Поїздку для медсестри організував "Волонтерський фонд миру". Він також організовує доставлення гуманітарної допомоги.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації