Фонд «Повернись живим» збирає 10,8 мільйона на розвідувально-ударні комплекси зі 120-мм мінометами для ТрО Буковини

Фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» розпочав збір 333 000 000 гривень на розвідувально-ударні комплекси (РУКи) зі 120-мм мінометами для усіх бригад Сил Територіальної оборони України.

Про це Фонд повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Кошти збирають окремо на бригади у різних областях, оскільки Сили ТрО сформовані за регіональним принципом. Залежно від кількості бригад у регіоні, на кожен потрібно від 10,8 млн грн до 32,4 млн грн.

Для 107-ої бригади ТрО з Буковини збирають 10,8 млн грн: https://savelife.in.ua/tro-333/

До 60-мм та 82-мм мінометів, які вже є на озброєнні у бригад ТрО, благодійники планують закупити 120-мм міномети, які збільшать дальність вогневого ураження з 4 км до 7,1 км.

31 бригада ТрО отримає РУКи. Кожен із розвідувально-ударних комплексів складається з:

▪️ Мінометів калібру 120-мм — 6 шт

▪️ Прохідних пікапів — 3 шт

▪️ Радіостанцій Motorola — 14 шт

▪️ Приладів нічного бачення (ПНБ) — 9 шт

▪️ Квадрокоптерів DJI Mavic 3 p + додаткові батареї — 3 шт

▪️ Starlink — 3 шт

▪️ Планшетів із ГРК «Armor» + карти пам’яті та чохли — 8 шт

▪️ Джерел безперебійного живлення (1 кВ) — 3 шт

▪️ Інверторних генераторів (1,6 кВ) — 3 шт

▪️ Біноклів із сіткою та компасом — 3 шт

«Сили Територіальної оборони захищають Україну та повертають наші території вздовж усієї лінії фронту, — говорять у Фонді. — Разом з іншими родами військ ЗСУ вони прямо зараз проводять, зокрема, контрнаступ на Луганщині і дають ворогові тягла у районі Бахмуту Донецької області.

За 10 місяців повномасштабного вторгнення вчорашні вчителі та бізнесмени, науковці та айтівці, десятки тисяч бійців ТрО, відклали власні мирні життя й навчилися вправно битися з більшим за чисельністю ворогом.

Ми віримо у ТрО і хочемо підсилити їх, давши «довші РУКи» — розвідувально-ударні комплекси з єдиною системою забезпечення засобами розвідки, вогневого ураження, зв‘язку, мобільності та профільного навчання інструкторами Фонду».

«Наразі бригади Кримської ТрО не сформовані, але підтримавши будь-який інший регіон України, ви наближаєте повернення півострова додому», — додають у «Повернись живим».


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації