Буковинські школярі зібрали 45 тис грн і передали їх Сергію Притулі в Чернівцях

Буковинські школярі зі Сторожинецької гімназії зібрали для ЗСУ 45 тисяч гривень. Їх передали відомому волонтерові, засновнику однойменного благодійного фонду Сергію Притулі, який нещодавно відвідав волонтерський форум у Чернівцях.

Про це йдеться на фб-сторінці Сторожинецької гімназії, пише molbuk.ua

Кошти ці зібрали у освітньому закладі на День захисника та захисниці, розповіла заступниця директора гімназії з виховної роботи Христина Яцько.

"Кожного року до дня козацтва у нашій шкільній родині,дівчата вітали хлопців. Цього року у день захисника та захисниць України, хотілося якось по-особливому віддячити нашим ЗСУ. Спільно було вирішено, що замість подарунків проведемо благодійні донати.
Чесно кажучи, не очікували, що такого оберту набере дана акція, та спільними зусиллями було зібрано 45 000 гривень. Щиро дякуємо кожному хто долучився, нашим учням їхнім сім’ям та вчителям", - написала Христина Яцько.

Вона додала, що школярі хотіли передати кошти саме Фонду Сергія Притули, бо довіряють йому.

"Хотілося долучитися до покупки чогось масштабного, так як учні з захопленням спостерігають за діяльністю "Фонду Сергія Притули" і саме Сергію безсумнівно довіряють, вирішили передати саме в цей фонд зібрані кошти. Ми почали шукати шляхи реалізації цієї мрії.

Доля склалася так, що саме сьогодні Сергій Притула став гостем волонтерського форуму "Буковинський тил"

Зконтактувавшись з його представником,ми домовилися про зустріч. Та дізнались, що нашого учня Давіда Нікіфоряка було запрошено за особистим проханням Сергія Дмитровича, так як він активно займається волонтерською діяльністю.

І ось настав той момент,коли президент гімназії Катерина Григорович передала зібрані кошти у фонд", - зазначила освітянка.

Також перед початком форуму до Сергія Притули вишикувалася справжня черга з інших діток із Буковини та інших регіонів України, які мріяли про те, щоби власноруч передати відомому волонтерові зібрані свої кошти.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації