Пентагон оголосив про новий пакет допомоги Україні

США нададуть додатковий пакет військової допомоги Україні на суму 450 мільйонів доларів. Про це заявив речник Міноборони США Джон Кірбі під час брифінгу, пише НВ.

«США анонсують додатковий пакет допомоги на суму 450 мільйонів доларів, щоб допомогти Україні захистити свою демократію перед неспровокованою російською агресією», - сказав він.

«Це 13 раз, коли президент Байден анонсує пакет допомоги за період цієї кризи. Таким чином, загальна вартість допомоги, яку ми передали Україні, становить приблизно 6,1 мільярда доларів лише після 24 лютого», — додав Кірбі.

За даними Associated Press, останній пакет буде включати чотири РСЗВ HIMARS, 18 тактичних транспортних засобів, 18 прибережних і річкових патрульних катерів, тисячі кулеметів, гранатометів і боєприпасів, а також деяке інше обладнання і запасні частини.

На початку червня США повідомили, що відправлять в Україну чотири РСЗВ HIMARS та снаряди до них. 23 червня міністр оборони Олексій Рєзніков підтвердив, що американські системи вже прибули до України.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації