На Буковині терориста з ДНР засудили до 15 років позбавлення волі

ОТРИМАВ, ЩО ЗАСЛУЖИВ /

За процесуального керівництва прокуратури Чернівецької області до суду скеровано обвинувальний акт відносно жителя Донецької області за фактом вчинення ним кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України (участь у діяльності терористичної організації).

За даними слідства, з травня 2014 чоловік вступив до незаконного військового формування терористичної організації «ДНР» з метою участі в злочинній діяльності щодо дестабілізації суспільно-політичної обстановки, зокрема, шляхом застосування збройної сили проти військовослужбовців ЗС України та працівників правоохоронних органів, задіяних у проведенні АТО та ООС.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими слідчого відділу Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області.

Відповідно до інкримінованої статті Кримінального кодексу України учаснику терористичної організації загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років, - повідомляє пресслужба прокуратури Чернівецької області.


Коментарі:
Більше новин по темі: