Капелан з Буковини Василь Гасинець просить про допомогу українському військовому та його родині, що потрапили в ДТП

  • Армія
  • 10783
  • 0

Відомий капелан з Чернівців Василь Гасинець просить допомогти коштами для лікування Сергію Шевченку, який кілька місяців тому потрапив у ДТП. Наразі чоловік у важкому стані у реанімації. Про це священик написав на своїй ФБ-сторінці, пише МБ.

“Повертаючись з фронту, 9 березня 2021 року, я став свідком жахливої аварії в Харківській області, недалеко від м. Ізюм. П’яний водій, у темну пору доби без жодного світла, виїхав на зустрічну смугу і зіткнувся з авто, в якому знаходились 3 наші війсковослужбовці (як виявилось з 54 бойової бригади). Хлопці нещодавно повернулися на ротації і рухалися дорогою з Харкова до Бахмута. П’яний водій обійшовся переляком, а от війскових нам зі священиком Іоан Турчинський, буквально довелося витягувати з розбитого авто“, – йдеться у дописі.

Всі троє опинилися у важкому стані, але найважчим був і досі є Сергій Шевченко. Зараз він бореться за життя в Львівському війсковому госпіталі.

Капелан каже, що постійно на зв’язку з лікарями госпіталів стосовно стану потерпілих, а особливо Сергія, відтак познайомився з його родиною – дружиною Вікторією та сином Максимом.

Вони часто приїжджали до Львова, щоб навідати чоловіка і батька. В один із таких візитів Вікторія з сином Максимом самі потрапили у важку автокатастрофу. Максима вже виписали з госпіталя, а Вікторія досі в реанімації у Львові.

До того ж стан Сергія погіршився, його перевели на штучну вентиляцію легень. Усім трьом потрібні кошти на лікування та медикаменти.

Усіх небайдужих просять допомогти захисникові Сергію Шевченку та його дружині у такий складний час.

Реквізити банківської картки дружини: 4134 1820 1118 7033
ТАС Комбанк
Шевченко Вікторія Григоріївна.


Коментарі:
Більше новин по темі: