Вчені радять: щоб зробити тривалішим життя потрібно їсти не більше 14 грамів м’яса в день

Потреба в їжі великої кількості м'яса небезпечна для рослинної дієти, до такого виводу прийшли британські вчені, вивчаючи статистику продовження життя мясоедов і вегетаріанців.

Експерти рекомендують обмежити споживання м’яса 14 грамів на день, а для поповнення білків і жирів в організмі більше є бобові, орехи, овочі та фрукти. Такий раціон дозволить знизити виникнення і розвиток онкологічних і серцево-судинних захворювань. Про це пишуть британські ЗМІ.

Дослідження велося протягом 13 років, під спостереженням було 500 тисяч людей. У підсумку вчені зробили висновок, що у тих, хто вживає більше 160 грамів м'ясних продуктів щодня, ймовірно, померти молодим було вищим, ніж у вегетаріанців. Із групи м’ясоїдів за період спостережень помер кожен 17-й учасник: близько 10 тисяч людей умерли від онкології, 5,5 тисячі померли від захворювань серцево-судинної системи та серця.

Британські вчені відзначають, що м'ясо стало не єдиним негативним фактором. Більшість із учасників дослідження мали шкідливі звички і мали проблему з надмірною вагою.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації