Їжте свіжі яблука - якраз сезон! Чим вони корисні

Численні дослідження підтверджують, що яблука дуже корисні для здоров’я. З цілої низки причин.

Почати можна з їхніх поживних властивостей, пише видання NV.

1. Яблука містять клітковину, яка дуже корисна для травлення, вона знижує відчуття голоду, що натомість допомагає не їсти зайвого і не набирати зайву вагу. Також харчові волокна, з яких складається клітковина, регулюють рівень цукру в крові і виводять токсини.

2. Крім того, в яблуках у великій кількості містяться вітаміни, мінерали й антиоксиданти.

Найбільше в яблуках вітаміну С (за даними Департаменту сільського господарства США, до 10% денної норми дорослої людини в одному яблуці). Також в яблуках містяться мідь, сода, вітамін К і антиоксиданти, наприклад, керсетін і кавова кислота.

Антиоксиданти, згідно з численними дослідженнями, є ефективним способом уповільнити старіння організму.

Фото NV

3. Деякі нещодавні дослідження переконливо свідчать, що яблука можуть знижувати ризик розвитку певних форм серцево-судинних захворювань.

Наприклад, недавнє дослідження американських вчених свідчить про те, що яблука в поєднанні з іншими фруктами й овочами знижують ризик інфаркту.

4. Вищезазначені антиоксиданти також знижують ризик розвитку раку. Про це свідчать деякі дослідження. Наприклад, встановлено взаємозв'язок між вживанням яблук і зниженням ризику розвитку раку легенів.

Інше дослідження показало аналогічне зниження ризику раку прямої кишки.

5. Яблука знижують ризик діабету.

Згадана вище клітковина, що міститься в яблуках, регулює рівень цукру в крові. У поєднанні з антиоксидантами це допомагає яблукам бути досить ефективним засобом профілактики діабету другого типу. Згідно з цим великим дослідженням, ті, хто взагалі не їсть яблук, мають на 28% більше шансів розвитку діабету, ніж ті, хто з'їдає одне яблуко щодня.

Американський дієтолог Таммі Флінн вважає, що три яблука щодня в перервах між великими прийомами їжі є оптимальною кількістю. Так ви отримаєте максимум користі з яблук для здоров’я, але не заподієте організму ніякої шкоди.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації