Музиканти Чернівецької обласної філармонії виступлять у бомбосховищі разом із колегами з інших міст, які втратили домівки та знайшли притулок на Буковині. Кошти підуть ЗСУ

31 березня о 18:00 Суспільне Буковина транслюватиме на ютуб-каналі філії благодійний концерт з бомбосховища Чернівців. Також трансляція відбуватиметься і на фейсбук-сторінці Радіо Культура.

Музиканти Чернівецької обласної філармонії виступатимуть у бомбосховищі разом із колегами з інших міст, які втратили домівки та знайшли притулок на Буковині. У перервах між виступами переселенці розповідатимуть свої історії глядачам наживо.

Згодом запис концерту покажуть регіональні телеканали Суспільного, а також його можна буде почути на Українському Радіо Буковина.

«Готуємо трансляцію “Концерту для усього світу” неймовірна ідея аби продемонструвати жителям Європи та США твори українських композиторів, ім’я та творчість яких присвоює собі Росія, а також розповісти історії українців – очевидців великої війни, яка зараз триває. Що цікаво, вперше готуємо трансляцію з бомбосховища, що створить атмосферу, в якій сьогодні, нажаль, перебуває значна частина українців», 一 коментує продюсер Суспільне Буковина Максим Волошин.

Під час концерту відбудеться збір пожертв на потреби переселенців та Збройних Сил України. Програма концерту складається з композицій українських музикантів.

«”Концерт для усього світу” це більше, ніж концерт. Це перформанс. У ньому звучатимуть історії людей, які на власні очі побачили, що означає війна, відчули, що таке бути під обстрілами. Хтось передаватиме ці історії через музику, хтось розповідатиме на камеру. Захід створює команда людей з різним досвідом, різним походженням, різними професіями, проте в нас одна мета розказати світові про те, що відбувається у серці Європи і закликати до рішучіших дій», 一 розповідає керівник проєкту Микита Москалюк.

Зібрані гроші передадуть ЗСУ та переселенцям, про це пишуть новинарі Суспільного.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації