Кремль атакував Дніпро та регіон ракетами, завдаючи ударів по об'єктах Укрзалізниці. Багато загиблих. Зеленський показав наслідки

Сьогодні, 19 квітня, рано вранці Росія атакувала Дніпро та область ракетами. Під ударами опинились об'єкти цивільної інфраструктури Укрзалізниці. На офіційній сторінці Укрзалізниці в соцмережі з'явилася інформація про ранкову атаку. Є поранені серед залізничників, а на всіх ушкоджених об'єктах вже працюють рятувальники.

Роботу залізничної станції Дніпро припинено.

Потяги поки що не виїжджають і не заїжджають на станцію Дніпро. Найконечніша точка зупинки до Дніпра – станції Горяїнове та Нижньодніпровськ, повідомляє Діалог з посиланням на Укрзалізницю.

Потяги, що йдуть з боку Києва та Львова, зупинятимуться на станції Горяїнове. Поїзди на Запоріжжя поки що йдуть в об'їзд. Про всю актуальну інформацію щодо залізничних перевезень в Укрзалізниці просять спостерігати на їхньому сайті в Інтернеті.

Відомо про 16 поранених та двох загиблих у Дніпрі. Проте ворог також атакував і область. Глава МВС Клименко заявив, що у Синельниківському районі загинуло 6 осіб, включаючи двох дітей 6 та 8 років. У районі пошкоджено понад 10 будинків.

Зеленський, Лисак та Клименко знову звертаються до союзників щодо надання Україні систем ППО.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації