ТОП найбільших книгарень у місті Київ

Любов до книг серед українців невпинно зростає, тому постійно збільшується кількість книгарень не лише в онлайн-просторі, але й в офлайн-форматі. *

Справжнім поціновувачам літератури варто обрати для себе книжковий магазин в Києві серед найбільших книгарень міста. Тут вдасться знайти не лише поширені, але й ексклюзивні видання, а також гарно провести час.

Найбільші київські книгарні та їхні особливості

Найбільшою в Києві є нова книгарня «Readeat», яка розпочала свою діяльність 1 вересня 2023 року. На двох поверхах площею 460 м2 поєднуються книгарня, де можна випити чаю чи кави, івент-простір для творчих вечорів, крамниця з сувенірами, а також відділи з дитячою літературою, вініловими платівками та музичний простір.

Головною особливістю книгарні є поділ літератури не лише за жанрами чи письменниками, але й за настроями. Придбати книги можна і в онлайн-магазині з доставкою Україною. Новий проєкт вже встиг завоювати довіру українців.

До ТОПу найбільших книгарень Києва також входять:

  1. «Сяйво книги». Заснована у 1944 році. Після об’єднання з кав’ярнею «Сяйво кави» з’явився чудовий простір, на якому можна не лише почитати, але й посмакувати улюблені напої. Затишна атмосфера з понад 15 тисячами видань і можливістю буккросингу приємно здивує відвідувачів.
  2. Книгарня «Є», що працює з 2007 року. Має найбільший вибір українських видань, відділ дитячої літератури з місцем для ігор, безкоштовний Wi-Fi та простір для читання. Тут також передбачено полиці для буккросингу, періодично проходять культурні заходи, присвячені літературі.
  3. «Сенс» — книгарня-кав’ярня, що відкрилася у 2021 році. Сучасний заклад з кавою та смаколиками, приємною атмосферою та онлайн-магазином. Особливість: сюди можна прийти зі своїм домашнім улюбленцем.
  4. «Моя книжкова полиця». Її історія розпочалась у 2014 році з невеликого магазину з мініатюрним асортиментом літератури. Понад 10 тисяч видань, кондитерська зі смаколиками, а також різноманітні культурні події можна знайти на цій локації.

Серед них легко вибрати книгарню, яка сподобається за асортиментом та атмосферою.

Як визначити найкращу книгарню

Вибір книжкової крамниці залежить від особистих уподобань та потреб, однак кілька простих порад допоможуть дійти правильного висновку:

  • наявність інтернет-магазину — щоб можна було придбати літературу онлайн;
  • організація простору — власна кав’ярня, ігрова для дітей та місця для читання покращують враження відвідувачів.

Безкоштовний Wi-Fi та допомога у виборі видання роблять книгарню ще зручнішою.

* на правах реклами


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації