Заступника голови Чернівецької РДА Добровольського, якому пророкують місце Козарійчука, поліцейські спіймали за кермом напідпитку

Заступника голови Чернівецької райдержадміністрації Олексія Добровольського оштрафували за водіння автомобіля напідпитку. Неприємний казус трапився вчора, 12 жовтня, о 19:10 год. у Кіцмані по вул. Сторожинецькій. Як свідчить міліцейський протокол, «особа перебувала в стані алкогольного сп‘яніння. Добровольський О.Д. відмовився зупинитись на вимогу працівників поліції та продовжив рух».

Звісно, поліцейські без проблем наздогнали Олексія Денисовича, після чого на нього був складений адміністративний протокол за ст.130 КУпАП. Його сканкопія потрапила до редакції БукІнфо:

Поліцейський протокол складений на заступника голови Чернівецької РДА Олексія Добровольського

«Теж знайшли нам сенсацію», подумає прискіпливий читач. Можливо й так. Але є одна пікантна деталь.

За нашою інформацією, саме Олексія Добровольського наполегливо просувають новоспечені буковинські ударівці на чолі з Валерієм Чинушем на посаду голови Чернівецької РДА. Тобто замість Дмитра Козарійчука. Про це читайте у вчорашньому нашому матеріалі «Осачук намагається звільнити Козарійчука з посади голови Чернівецької РДА. Але не за корупцію, а на догоду ударівцю Чинушу».

Тож тепер політичним експертам на Буковині саме час гадати - чи відіб’ється вчорашня (для когось точно не приємна) історія на прогнозований кар’єрний злет вірної людини Валерія Чинуша. Одне відомо точно: на цю відповідь чекати довго не доведеться.

Денис ЖИТАРЮК, для БукІнфо (с)


Коментарі:
Більше новин по темі: