Осачук намагається звільнити Козарійчука з посади голови Чернівецької РДА. Але не за корупцію, а на догоду ударівцю Чинушу

Редакція БукІнфо отримала від власних достовірних джерел зі столиці дуже цікавий документ. У ньому йдеться про те, що голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук зробив подання на звільнення з посади «когось» із посадовців без його згоди (тобто заяви). І, судячи з документу, Секретаріат Кабінету Міністрів в особі Державного секретаря Кабміну Олександра Яреми «відчитує» за це голову обласної держадміністрації. Мовляв, подання здійснено з порушенням чинного законодавства, зокрема, в частині, що серед поданих документів обов’язково має бути присутня заява посадовця, котрий підлягає звільненню.

Про кого ж йдеться у переписці чиновників?

Наші джерела стверджують: мова йде про нинішнього голову Чернівецької РДА Дмитра Козарійчука, якого Сергій Дмитрович Осачук хоче звільнити, але… не за сумнівну корупційну оборудку (ми про це писали тут: https://bukinfo.com.ua/skandaly/na-habari-zatrymaly-novopryznachenogo-golovu-cherniveckoji-rda-dmytra-kozariychuka та тут: https://bukinfo.com.ua/oblasna-vlada/kozariychuk-perehovuyetsya-osachuk-vidmorozhuyetsya-slidchi-nacpoliciji-z-trudnoshchamy-zareyestruvaly-v-oblderzhadministraciji-povistku-golovi-cherniveckoji-rda ), а на догоду новоспеченому головному ударівцю Буковини Валерію Миколайовичу Чинушу, котрий вже підготував свою людину (кажуть, свого близького родича) на цю посаду і тому дуже торпедує цей кадровий процес.

Однак, подейкують, виникла одна маленька і непередбачувана проблемка – Козарійчук, якого Осачук поставив перед фактом мирно попрощатися і розійтися, категорично відмовився писати заяву на звільнення ні за згодою сторін ні, тим більше, за власним бажанням. Мовляв, назвіть причину, в чому ж я провинився? Закиди, які пролунали у відповідь, що він (Козарічук) у статусі голови РДА був присутнім на сесії Чернівецької райради, яка висловилася за недовіру голові Чернівецької ОДА, звісно, важко було сприйняти за серйозний аргумент. І Козарійчук, як кажуть в народі, «став дибки».

*****

Чим закінчиться ця вся історія, редакції БукІнфо зрозуміла. Звісно, Козарійчука дотиснуть, бо тепер у хід може піти банальний шантаж. Адже нинішній очільник Чернівецької РДА сам нахапався чимало «корупційних реп’яхів». Але нам цікаво інше – наскільки швидко з такою наполегливою впертістю Валерію Миколайовичу Чинушу вдасться попробивати на посади своїх ударівців у президентській вертикалі виконавчої влади на Буковині? Судячи зі всього, у нього тепер в ОДА «все на мазі»…

Андрій ПОДІЛЬСЬКИЙ, БукІнфо (с)

До речі:


Коментарі:
Більше новин по темі: