Відомий медик онколог з Чернівців Ілля Тащук, який став не бажаним в онколікарні, працюватиме в обласній клінічній лікарні

Колишній лікар-онколог Буковинського клінічного онкологічного центру Ілля Тащук, який днями заявив про своє звільнення з цього медзакладу, спільно із ще двома колишніми медиками онколікарні перейшов на роботу в Чернівецьку обласну клінічну лікарню. Про це Тащук написав на своїй сторінці у Facebook, пише МБ.

Він висловив вдячність усім буковинцям, які висловлювали йому слова підтримки.

"Якщо пріоритети керівника онкоцентру – вирішення особистих рахунків, а не покращення якості та концентрація онкологічної допомоги в онкоцентрі, хочу повідомити Вам про наше рішення. Від сьогодні ми працюємо в умовах ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня", – написав медик.

Тащук зауважив, що на роботу в обласну клінічну лікарню перейшли медики Володимир Марчук і Тетяна Тимчук.

Чому Ілля Тащук звільнився з онколікарні: що відомо

Колишній головний лікар Буковинського клінічного онкологічного центру, відомий лікар-онколог Ілля Тащук напередодні повідомив про своє звільнення з медичної установи.

Причиною звільнення він назвав оптимізацію, яку проводить нинішнє керівництво закладу. За словами Тащука, цей процес торкнувся молодшого та середнього медичного персоналу.

"21 грудня 2021 року з закладу буде виведено 6 спеціалістів, які не погодились на запропоновані посади згідно нового штатного розпису. Мені було надано пропозицію щодо переходу на посаду лікаря онкохірурга в новоствореному хірургічному відділенні, оскільки структурний підрозділ пухлин молочної залози буде розформовано. Вважаю дану пропозицію не коректною та зухвалою по відношенню до мене та колективу відділення, на яку погодитись не можу", – написав медик.

"В зв'язку з чим, мій останній робочий день в закладі буде 20 грудня 2021 року", – повідомив Ілля Тащук.

Мережа емоційно відреагувала на цю новину. Чимало буковинців у своїх коментарях у Facebook написали слова підтримки Іллі Тащуку та медикам, яким довелося звільнитися.

Подробиці читайте тут: "Такої зухвалості витримати не можу": Ілля Тащук заявив про своє звільнення з Чернівецької онколікарні та пояснив причину


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації