"Такої зухвалості витримати не можу": Ілля Тащук заявив про своє звільнення з Чернівецької онколікарні та пояснив причину

Колишній головний лікар Буковинського клінічного онкологічного центру, відомий лікар-онколог Ілля Тащук повідомив про своє звільнення з медичної установи. Про це лікар повідомив на своїй сторінці у Facebook. Причиною звільнення він назвав оптимізацію, яку проводить нинішнє керівництво закладу. За словами Тащука, цей процес торкнувся молодшого та середнього медичного персоналу.

До вашої уваги пост Іллі Тащука:

Шановні Друзі, як Ви вже знаєте, в Буковинському клінічному онкологічному центрі триває оптимізація в зв'язку із зменшенням обсягів фінансування закладу. Я вже Вас інформував про те, що даний процес торкнувся молодшого та середнього медичного персоналу. Але питання лікарів наразі так само стало актуальним.

21 грудня 2021 року з закладу буде виведено 6 спеціалістів, які не погодились на запропоновані посади згідно нового штатного розпису.

Мені було надано пропозицію щодо переходу на посаду лікаря онкохірурга в новоствореному хірургічному відділенні, оскільки структурний підрозділ пухлин молочної залози буде розформовано. Вважаю дану пропозицію не коректною та зухвалою по відношенню до мене та колективу відділення, на яку погодитись не можу.

В зв'язку з чим, мій останній робочий день в закладі буде 20 грудня 2021 року.

Мій трудовий шлях в Чернівецькому ООД починався з 1990 року, в той час я починав роботу в якості санітара в радіологічному відділенні. Закінчивши БДМА в 1998 році, розпочав з цього року свою трудову діяльність в закладі з посади інтерна-онколога, лікаря-онколога, лікаря-онкохірурга, організатора охорони здоров'я, заступника головного лікаря з лікувальної роботи та головного лікаря. Я люблю свою роботу, заклад, колектив та своїх пацієнтів. Дякую щиро всім Вам за ці роки роботи! Мені не соромно озирнутись назад!!!

P.S. Дякую Ігорю Малишевському за пропозицію та високу оцінку мого 23-річного онкологічного досвіду...


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації