У Чернівцях хочуть продати колишній гуртожиток, де живе майже 200 людей

У Чернівцях хочуть продати п'ятиповерховий будинок на вулиці Хотинській. За документами, приміщення нежитлове. Раніше це був гуртожиток цукрового заводу. Десятки років там мешкає майже 200 людей. Будинок виставили на аукціон через борги власника. Він вніс приміщення під заставу банку.

Гуртожиток звели 50 років тому для працівників цукрового заводу. У 2004 році через банкрутство завод продав його запорізькій фірмі, - пише Суспільне: Буковина.

У Чернівцях хочуть продати нежитлове приміщення, де десятки років живе майже 200 людей

Згодом запорізька компанія передала будівлю двом приватним підприємцям. Власник заборгував гроші банку і вніс будівлю під заставу.

У будинку живе сім'я Едуарда Мельника. За його словами, про те, що будинок хочуть продати, дізналися випадково.

"Нас приватні виконавці питали, як у будинку можуть проживати люди. Казали, що хочуть оглянути перед виставленням на аукціон", — каже Мельник.

У цьому гуртожитку впродовж десятків років живе майже 200 людей / Фото: Суспільне Буковина

Люди живуть у будинку безкоштовно. За рішенням сесії, їхні інтереси представляє міська рада. Наразі через суд арештували майно та призупинили аукціон, відтак поки виселити людей не зможуть.

Надалі міськрада планує судитись, аби будинок передали у власність громади, сказав керівник юруправління Сергій Венгринюк.

Суспільному не вдалося сконтактувати з власником будівлі Анатолієм Вартановим. Номери, вказані в реєстрах, не дійсні.


Коментарі:
Більше новин по темі: