У Чернівцях директору центру імені Миколайчука хочуть винести догану за благодійну «вечірку»

15 травня у культурно-мистецькому центрі імені Івана Миколайчука влаштували вечір електронної музики. Вторговані кошти з вечора мали б піти на допомогу ЗСУ. Директору центру можуть винести догану за те, що він дав дозвіл на проведення такого заходу.

Про це у відеозверненні сказала директорка управління культури міськради Юлія Сафтенко, пише МБ.

Юлія Сафтенко сказала, що вже написала клопотання до міського голови Романа Клічука, щоби було винесено догану директору центру Івану Бутняку. Також вона додала, що "неприпустимо в день пам’яті жертв політичних репресій влаштувувати такі заходи"

"Я дякую чернівчанам за таку блискавичну реакцію на подію, яка відбулася 15 травня у культурно-мистецькому центрі імені Івана Миколайчука. Зі свого боку вже написала клопотання до міського голови Романа Клічука, щоби виніс догану директору центру Івану Бутняку. Тому що вважаю неприпустимо в день пам’яті жертв політичних репресій влаштовувати такі заходи, навіть якщо вони мають на меті зібрати кошти на допомогу ЗСУ", - сказала вона.

Раніше повідомлялося про вечірку у культурно-мистецькому центрі імені Івана Миколайчука, яка стала темою обговорень у соцмережах.

Як пояснив у коментарі molbuk.ua директор центру Іван Бутняк, це було проведено вечір електронної музики. Його організували, щоб зібрати кошти на підтримку ЗСУ.


Коментарі:
Більше новин по темі: