Судове засідання ВАСУ у справі ексголови Чернівецької облради Мунтяна призначено на 2 березня - директор Львівського теруправління НАБУ Тарас Лопушанський

Судове засідання Вищого антикорупційного суду України у справі “брусницького хабара” ексголови Чернівецької облради Івана Мунтяна призначено на 2 березня цього року. Про це в інтерв’ю molbuk.ua повідомив директором Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Тарасом Лопушанським.

Відповідаючи на запитаня щодо найбільшого хабара, який у Чернівецькій області був зафіксований, то Тарас Лопушанський відповів МБ так:

– Якщо говорити про Чернівецьку область, то наразі найбільша сума неправомірної вигоди, за версією слідства, була отримана колишнім головою Чернівецької обласної ради. На стадії досудового розслідування детективами Національного бюро було задокументовано, що голова обласної ради у липні 2019 року висловив прохання одному з підприємців області надати йому 400 тисяч доларів неправомірної вигоди за сприяння у передачі в оренду цілісного майнового комплексу Чернівецького обласного комунального підприємства "Бальнеологічний санаторій "Брусниця". Упродовж серпня-жовтня 2019 року голова Чернівецької облради одержав від підприємця частину коштів у розмірі 180 тисяч доларів.

Відповідаючи на запитання, на якій стадії наразі перебуває справа ексголови облради Івана Мунтяна, Тарас Лопушанський заявив наступне: “У лютому 2020 року йому було повідомлено про підозру. Слід зазначити, що також детективи НАБУ повідомили про підозру приватному підприємцю. Після проведення необхідного комплексу процесуальних дій кримінальне провадження було скеровано до Вищого антикорупційного суду”.

Він додав, що судове засідання у цій справі призначено на друге березня 2022 року.

Тарас Лопушанський також зазначив, що існує низка справ, досудове розслідування у яких триває. Тому, за його словами, розголошення будь-якої інформації щодо них може зашкодити розслідуванню.

Серед "найсвіжіших" завершених справ у Чернівецькій області директор Львівського територіального управління НАБУ відзначив справу щодо колишнього керівника обласного перинатального центру (Дмитра Манчуленка). Слідством встановлено, що чинний генеральний директор цієї установи пропонував хабар голові Чернівецької обласної ради через посередника. Надалі ця особа, як вважає обвинувачення, надала голові облради через посередника хабар в сумі 12 000 доларів. Справу скеровано з обвинувальним актом до Вищого антикорупційного суду.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації