Суд відмовився закривати справу ексголови Чернівецької облради Мунтяна і бізнесмена Юрія Кушніра, звинувачених у хабарництві

Вищий антикорупційний суд відмовився закривати справу за обвинуваченням колишнього голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна і бізнесмена Юрія Кушніра у хабарництві.

Таке рішення 23 січня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

«У задоволенні клопотання захисника про закриття кримінального провадження стосовно обвинувачених (Юрія Кушніра – ред.) та (Івана Мунтяна – ред.) – відмовити», – йдеться в рішенні.

Надаємо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерувала до суду справу колишнього голови Чернівецької облради Івана Мунтяна і бізнесмена Юрія Кушніра. За версією обвинувачення, Мунтян висловив мешканцю міста Чернівці Юрію Кушніру прохання надати неправомірну вигоду в сумі 200 000 доларів.

Таку суму він просив нібито за передачу одній із підконтрольних цьому мешканцю фірм у довгострокову оренду цілісного майнового комплексу Чернівецького обласного комунального підприємства «Бальнеологічний санаторій «Брусниця». Детективи нібито мають інформацію про отримання Мунтяном 180 000 дол. неправомірної вигоди від цього мешканця.

Голова Чернівецької облради у липні 2019 року висловив прохання одному з підприємців Чернівецької області надати йому неправомірну вигоду у 400 тисяч доларів за сприяння в передачі в оренду оздоровчого комплексу. Слідство задокументувало, що у період з серпня по жовтень 2019 року частину коштів у сумі 180 тис. дол. голова Чернівецької облради Мунтян таки одержав від підприємця.

Мунтян і Кушнір. Фото з відкритих джерел

Нагадаємо: З моменту, коли ексголові Чернівецької облради Івану Мунтяну оголосили підозру в хабарі, пройшло більше чотирьох років. Його справу розглядають у Вищому антикорупційному суді. Мунтяна підозрюють в отриманні 180 тисяч доларів хабаря від підприємця за передачу в оренду на 49 років комунального санаторію "Брусниця".


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації