Релігійна громада села Іванівці на Кельменеччині, незаважаючи на спротив місцевої влади, з другої спроби таки перейшла з Московського патріархату до ПЦУ

Сьогодні, 23 липня, у селі Іванівці Дністровського району Чернівецької області (Кельменецька громада) відбулись релігійні збори громади села, на яких нарешті абсолютною більшістю голосів було прийняте рішення щодо переходу релігійної громади з лона УПЦ(МП) в лоно Православної Церкви України (ПЦУ).

Як передає кореспондент БукІнфо, за даними лічильної комісії, з 707 присутніх у залі Будинку культури Іванівців 529 проголосували за перехід до Православної церкви України, проти було лише 178 чоловік. Тобто цього разу вже були необхідні 75% для переходу.

Після оголошення результатів прихильники УПЦ МП одразу почали покидати залу, а прихильники Православної церкви України радісно оплесками та вигуками “Ганьба" в слід московитам, стоячи вітали історичне рішення.

Скріншот відео
Скріншот відео
Скріншот відео

Водночас, люди стверджують, що вже бачили, як прихожани Московського патріархату щось почали виносити речі, які належать храму. Наразі поліція перевіряє цей факт.

Нагадаємо, це вже друга спроба прихожан цього села перейти до Православної церкви України. 27 червня на подібних зборах прихильникам ПЦУ через тиск і залякування місцевої влади з прихожанами УПЦ МП не вистачило необхідних двох третин для прийняття позитивного рішення.

БукІнфо (с)Будь-ласка, читайте на цю тему:

1) У Чернівецькій області ще одна релігійна громада перейшла з УПЦ МП до Православної церкви України

2) Битва за церкву: Як місцева влада з попами і прихильниками УПЦ МП чинять спротив жителям Іванівців на Кельменеччині перейти до ПЦУ


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації