Осачук вирішив знову встановити банер на паркані ЧНУ без жодних дозвільних документів. Наскільки потрібно бути впертим, розуміючи, що суспільство проти, - громадський активіст Артем Жук

ЦИРК НА ДРОТІ ПАРКАНІ

На огорожі Чернівецького національного університету знову вивісили банер із написом "Велика реставрація", який зусиллями активістів зняли близько тижня тому.

Про це на своїй Фейсбук сторінці написав громадський активіст, депутат Чернівецької районної ради Артем Жук, пише molbuk.ua

"Підрядник за вказівкою голови Чернівецької ОДА, а саме Сергія Осачука, вирішив знову встановити незаконний банер на пам‘ятці архітектури, без жодних дозвільних документів. Наскільки потрібно бути впертим, розуміючи, що суспільство проти", - написав Артем Жук. Він додав, що викликав поліцію.

"Очікую слідчо-оперативну групу, писатиму заяву про вчинення кримінального правопорушення посадовими особами Чернівецької обласної державної адміністрації. Також завтра повідомлю через всі внутрішні канали комунікації все вище керівництво держави та міжнародні організації щодо грубого порушення законодавства", - пообіцяв активіст.

На огорожі ЧНУ повісили банер,
з якого піарять Зеленського: що відомо

Нагадаємо, на ворота ЧНУ у вересні цього року вчепили велетенський банер із написом "Велика реставрація".

5 листопада 2021 року Артем Жук закликав усіх бажаючих чернівчан зібратись і демонтувати цей плакат.

Щоправда, зробити це не вдалося у зв’язку з тим, що до огорожі ЧНУ відправили десятки правоохоронців, які охороняли банер.

Зрештою банер таки зняли з огорожі (в адміністрації ЧНУ сказали, що його зірвав вітер), проте сьогодні, 2 грудня, він з’явився знову.


Коментарі:
Більше новин по темі: