Банер "Велика реставрація президента Зеленського" з воріт Чернівецького університету зніс вітер, - адміністрація вишу

ЦИРК НА ДРОТІ. ЧИ НА ПАРКАНІ?

На паркані колишньої Резиденції православних митрополитів Буковини, де розташовані центральні корпуси Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, висів банер «Велика реставрація». Про це ми раніше повідомляли тут. Банер викликав чималий суспільний резонанс у Чернівцях.

Як пише МА АСС, громадські активісти виступили проти такого рішення підрядника, пояснюючи це незаконним розміщенням банера та неправдивою інформацією, яка зазначена на ньому.

У Чернівецькому університеті дали наступні пояснення щодо банера, аргументуючи ситуацію й тим, що це інформаційний стенд.

«Хотілось би розповісти про банер на паркані ЧНУ, аби через ці роботи не виникало ніяких непорозумінь серед чернівчан. Чернівецька обласна рада виділила кошти на проведення реставрації та підрядник, який виграв тендер на роботи у дворику, підготував такий банер та вивісив його. Ми не можемо це заперечувати, адже він відповідає суті. Варто розрізняти рекламу та проведення ремонтних робіт, адже таким чином держава доводить до відома про роботи на певному об'єкті. Окрім цього, коли розпочнуться роботи з реставрації мармурової зали, то на паркані висітиме банер Посольства США», - зазначала у інтерв'ю з МА АСС проректорка з навчально-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу Тамара Марусик.

Куди подівся банер?

Фото Артема Жука, Фейсбук

Проте на ранок суботи 20 листопада банера на паркані Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича не стало. Куди подівся банер та чи будуть його поновлювати, розповіли в університеті. «Банер зніс сильний штормовий вітер, який був у нас на вихідних. Це було в ту ніч, коли був сильний буревій. Це інформаційний стенд. Університет до того нічого не має. Це прерогатива підрядника, який здійснює роботи в нас. Тому чи він буде поновлювати, чи ні – ми не знаємо»,- розповіла Тамара Марусик.

Схоже, що історія з президентським банером набуває вже якихось містичних обрисів ) Далі буде?


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації