"Облагороджуємо майданчик та отримуємо дозволи". Власник ділянки на "Горі кохання" в Чернівцях прокоментував будівництво

Власник ділянки на "Горі кохання" в Садгорі Сергій Ілащук прокоментував роботи, які там проводять. За його словами, створюють місце, яке приваблюватиме туристів, та облагороджують оглядовий майданчик. Зараз займаються отриманням дозволів на будівельні роботи.

Про це власник ділянки Сергій Ілащук розповів у коментарі Суспільному.

Територія відкрита для людей, які хочуть прийти на оглядовий майданчик пішки. В'їзд для авто перекрили шлагбаумом у 2019 році, щоб зменшити кількість сміття, яке після себе залишали відвідувачі.

За словами Ілащука, вісім років тому йому запропонували купити цю ділянку.

"Я, як і будь-хто на моєму місці, не зміг відмовитись. Хочу зазначити, що я не знаю, кому саме "Гору кохання" міська рада передала на безоплатній основі", — каже Ілащук.

Фото: Суспільне Чернівці

За словами Ілащука, відколи ділянку приватизували, платили за прибирання території, також прибирати допомагали волонтери. Через те, що це не давало результату, у 2019 році прийняв рішення перекрити в'їзд для авто. Зараз шлагбаум також залишають, щоб не розікрали будматеріали.

"Ми намагаємось облагородити оглядовий майданчик для відвідувачів, та створити нове місце, яке буде приваблювати, а не відштовхувати туристів. Ми займаємось дозволами на будівництво і зовсім скоро це питання буде закрите. Зараз люди приходять сюди, роблять пропозиції одруження і територія не служить місцем для п'яних пікніків", - каже Ілащук.

Раніше БукІнфо повідомляв, що в міськраді будівництво на “Горі кохання” назвали самовільним.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації