Фотофакт: Ви бачите Глиницький міст? І ми не бачимо. Але він є

Зважаючи на напружену ситуацію в країні, влада повинна потурбуватись про безпеку своїх громадян. У цей момент питання Глиницького моста перетворюється на питання національної безпеки.

Як повідомляє ТРК Чернівці у Фейсбук, роботи на стратегічному об’єкті досі не розпочались. Переправи досі немає – відповідно безпечного з’єднання двох берегів Прута також немає. Голова Мамаївської ОТГ Наталія Катрюк розповіла, що досі роботи не розпочались, бо підрядник начебто очікує фінансування.

«Поки що ніякі дії не відбуваються. Чекають на фінансування. Вчора розмовляла з підрядною організацією. Вони грейдерували та підсипали шляхи для тимчасової переправи, але до робіт поки що не приступили», - розповіла пані Наталія.

Ситуація з Глиницьким мостом тягнеться досить довго. Згідно проєкту, міст повинні були демонтувати у 2022 році, але це зробили ще пів року тому, натомість не зробивши безпечного способу перетнути річку. Тимчасові переправи розмивало вже декілька разів. Громадяни обурені і все, що вони вимагають – це безпечна переправа, поки міст не збудований.

Керівник фракції «Єдина Альтернатива» Володимир Мороз

Нагадаємо, керівник фракції «Єдина Альтернатива» Володимир Мороз на нещодавній пресконференції заявив, що робитиме депутатський запит до обласної ОДА щодо демонтажу моста. За його словами, по документації значиться, лише реконструкція моста. А насправді “його демонтували, а новий не почали будувати”. У запиті буде також прохання про надання інформації куди вивезли конструкції і є чи фінансування та дозволи на початок робіт.

Пан Мороз каже, що спершу підрядники мали б зробити нормальну документацію, затвердити всі дозволи, вирішити питання по фінансуванню, а надалі вже починати роботи: «А так вийшло, що побігли поперед возу. І до того ж у цій ситуації є важливою ще й ситуація на сході нашої країни. Зробити демонтаж мосту, коли може бути мобілізація, коли може бути потрібним пересування військовослужбовців… я вважаю це державним злочином».


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації