Голова фракції ЄА в облраді Володимир Мороз про демонтаж Глиницького мосту: Зробити таке, коли може бути мобілізація і знадобиться пересування військовослужбовців, я вважаю державним злочином

Сьогодні відбувся публічний звіт фракції політичної партії «Єдина Альтернатива», представленої в Чернівецькій обласній раді. Депутати фракції поділилися своїми здобутками за рік повноважень та розповіли про пріоритетні напрями в своїй роботі та плани на найближчий час.

Фракція “Єдина альтернатива” в обласній раді сьогодні звітувала за рік своєї діяльності

Керівник фракції «Єдина Альтернатива» Володимир Мороз у вступному слові повідомив, що їхня партія є досить молодою, адже створили її тільки 1,5 роки тому: «Мало хто з нас мав якийсь досвід у політиці, проте ми чітко усвідомлюємо відповідальність й моральний обов’язок перед виборцями, які надали нам перевагу».

Депутати працюють у різних комісіях, відповідально відвідують сесії, є лідерами по поданих запитах та відстоюванню інтересів громади області.

Володимир Мороз у коментарі БукІнфо розповів, що найважче за рік була міжфракційна робота та узгодження моментів між фракціями у питаннях господарської діяльності обласної ради: «Ми намагалися, щоб було більше рішень на користь громади та менше політики». Він каже, що пишається роботою своєї фракції: «Ми приймаємо рішення й голосуємо монолітно. У нас ніхто не вагається у прийнятті рішень».

Щодо цілей на цей рік, керівник фракції зазначає: «Першочергово хочеться, щоб кошти, які виділяє обласний бюджет йшли тільки на користь громади. Щоб не було ніяких «шкурняків», щоб кошти були прозоро реалізовані. Для нас це основне – контроль і взаємодія між всіма рівнями рад і обласною адміністрацією».

Також ми поцікавилися у Володимира Мороза його ставленням до ситуації, що склалася із ремонтом моста у селі Глиниця та які дії будуть прийняті: «Я робитиму запит, щоб дали пояснення на підставі чого зроблено демонтаж моста. Адже по документації значиться, лише реконструкція моста. А насправді його демонтували, а новий не почали будувати. У запиті буде також прохання про надання інформації куди вивезли конструкції і є чи фінансування та дозволи на початок робіт».

Пан Мороз каже, що спершу мали б зробити нормальну документацію, затвердити всі дозволи, вирішити питання по фінансуванню, а надалі вже починати роботи: «А так вийшло, що побігли поперед возу. І до того ж у цій ситуації є важливою ще й ситуація на сході нашої країни. Зробити демонтаж мосту, коли може бути мобілізація, коли може бути потрібним пересування військовослужбовців… я вважаю це державним злочином».

Депутат Борис Колісник представляє Заставнівщину та Кіцманщину. У своїй роботі зокрема працює над розвитком підприємництва: «Не все вдається так як хотілося б. Але є приємні складові. Один з прикладів – це ремонт дороги у напрямку Малого Кучурова. Це більше 5 км. дороги. Ремонт завершиться у цьому році. На ремонт залучено більше 100 млн грн. Працюємо над тим щоб розпочати ремонт у напрямку села Ржавинці. Це потужне село, де багато підприємців, що надасть можливість більшого розвитку. Також працюємо над найближчими ремонтами в інших населених пунктах. Також працюємо над розвитком освіти, відкриттям оновлених харчоблоків тощо».

Заступник керівника фракції, депутат обласної ради Олександр Шкурідін у коментарі БукІнфо розповів, що фракція «Єдиної Альтернативи» у обласній раді складає 9 осіб, що є високим результатом та свідчить про довіру виборців.

Заступник голови фракції ЄА в облраді Олександр Шкурідін

На запитання чим пишається за рік роботи, Олександр каже: «Ми пишаємося нашою дисципліною й організованістю. По-перше, якщо взяти показники відвідуваності сесії і комісії, то ми маємо найкращий показник серед усіх інших фракцій. Стосовно голосування, ми так само у всьому монолітні. У нас відсутня така практика, що 4 людини голосують по-одному, а 5 по-іншому. Всі проекти рішень обговорюємо до сесій і більшістю приймаємо рішення та разом голосуємо. Тобто, монолітність, дисциплінованість та організованість – це те, що можна сказати про нашу фракцію у обласній раді. З приводу нашої роботи – ми надзвичайно активні. Якщо взяти показники за кількістю виступів, запитів, доповідей, співдоповідей на сесіях обласної ради, то у нас так само одні з найкращих показників».

Що стосується конкретного напрямку роботи, то як заступник керівника фракції Олександр Шкурідін, відповідає зокрема за співправцю з органами місцевого самоврядування: «В першу чергу з тими, де представлені наші колеги – депутати «Єдиної Альтернативи» в районних радах і ТГ. Я постійно здійснюю до них виїзди, ми спілкуємося, вивчаю їхню проблематику і разом з ними ми напрацьовуємо шляхи щодо вирішення їхніх проблемних питань, які стосуються населених пунктів, окремих установ і громади в цілому. Також й інші депутати беруть участь у таких поїздках. Це для нас важливо, адже ми відштовхуючись від цих напрацювань формуємо модель своєї поведінки у сесійній раді. Так само ми відштовхуючись від проблематики робимо правки, пропозиції щодо проектів рішень, щоб була змога вирішити їхні питання. Як депутат обласної ради, я найбільше часу приділяю галузі культури. По-перше, люблю цю галузь. По-друге, тому що вона напевно найменш захищена. Багато було зроблено для обласних комунальних установ і в цілому для галузі культури.

Фракція “Єдина альтернатива” в обласній раді сьогодні звітувала за рік своєї діяльності

Другий напрямок у якому працюю – це туризм. У цій галузі також було багато зроблено. І третій напрямок – це оздоровлення, дитячі табори. Так само я ініціював створення робочої групи щодо питання визначення стратегії розвитку дитячих таборів у Чернівецькій області. Це необхідно для розуміння ресурсів і куди можна вкладати. Це робиться з однією метою: щоб наші діти мали можливість у нормальних, комфортних умовах оздоровлюватися і ми як представники обласної влади могли по-господарськи відноситися до того майна, яке нам належить і щоб могли його нормально утримувати».

Олена ПЧІЛКА, для БукІнфо (с)
Фото: ЄА


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації