Іван Мунтян виїхав за кордон, незважаючи на кримінальне провадження по корупції з "Брусницею". Він там може й залишитися - журналістка Ісаченко

[…] Бойко (голова Чернівецької обласної ради - ред.) відправив за кордон Івана Миколайовича Мунтяна. І якщо у Івана Миколайовича вистачить розуму і совісті, він там може і залишиться.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала чернівецька журналістка Світлана Ісаченко.

“Вищий антикорупційний суд закінчив розгляд розпочатої ще у 2019 році кримінальної справи з хабарем у особливо великих розмірах за передачу комунальної водолікарні «Брусниця» в оренду на 49 років і готовий винести вирок її фігурантам – екс голові Чернівецької облради Іванові Мунтяну, який, за твердженням НАБУ, вимагав хабар у $400 тис за вирішення цього питання, та відомому чернівецькому бізнесмену Юрію Кушніру, який, як запевняє сторона обвинувачення, віддав дещо меншу суму неправомірної вигоди за можливість зайти з інвестиціями у розвалений комунальний санаторій, щоб його відбудувати”, - нагадує журналістка.

"Невдовзі ми почуємо рішення суддів. Але за дужками суду залишиться той беззаперечний факт, що якби депутати Чернівецької облради попереднього скликання чотири року тому спокійно, без лівої фінансової метушні, без «ще тисячу Любі на новий телехфон» віддали Кушніру в оренду занедбаний санаторій, область вже мала б прекрасну водолікарню, таку необхідну саме зараз для лікування і реабілітації воїнів ЗСУ.

А так в цій брудній історії виграла тільки якась незрозуміла Люба з облради, ім’я якої звучить з вуст Мунтяна на плівках НАБУ, та її колеги, які, цілком ймовірно, у 2019 році з четвертої спроби таки проголосували за передачу Кушніру санаторію не без грошової мотивації, але вийшли сухими з брусницької води.

Святе місце керівника місцевої «Батьківщини» займе, з усього видно, Світлана Фочук", пише Світлана Ісаченко.

Іван Миколайович за кордоном не пропаде. Йому, звичайно, доведеться розпрощатися з таким любим йому статусом впливового політика і хитрого бізнесмена. Але Юлія Володимирівна це якось переживе. Святе місце керівника місцевої «Батьківщини» займе, з усього видно, Світлана Фочук", - припускає Світлана Ісаченко.

"У Чернівцях до забудовного скандалу на вул. Рівненській додасться аналогічний скандал з ошуканими інвесторами на вул. Щербанюка. Адже частина житлового комплексу, будівництво якого завмерло, належить Мунтяну.

Комунальний санаторій «Брусниця» остаточно розвалиться попри усі повітряні прожекти Бойка. Інвесторів немає. Країна у війні – не до водолікарень.

Усіх собак навішають на Юрія Кушніра, який реально збирався і міг розбудувати санаторій на цілющих унікальних водах не гірше за Ярослава Шведа з його приватною «Брусницею», - переконана журналістка.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації