Дерибан гуманітарки: у Департаменті охорони здоров’я Чернівецької ОВА пройшли нові обшуки

Сьогодні у Департаменті охорони здоров’я Чернівецької обласної військової адміністрації пройшли нові обшуки правоохоронців.

Як повідомило БукІнфо достовірне столичне джерело, порушене нове кримінальне провадження тепер вже пов’язане з нецільовим використанням гуманітарної допомоги, зокрема продуктів першої необхідності, які надійшли на Буковину в якості гуманітарної допомоги з Європейського Союзу.

Нагадаємо, перший обшук в стінах ОВА у Чернівецькій обласній військовій адміністрації відбувся 18 травня цього року. Його провели в кабінетах заступників голови ОВА Богдана Ковалюка і Артура Мунтяна. Також обшуки були проведені в керівниці апарату Цибуляк-Кустевич та інших відділах.

Причина обшуків пов’язана з кримінальним провадженням, пов’язаним з корупцією чиновників найвищого рангу ОВА навколо гуманітарної допомоги, яка з початку широкомасштабної агресії у неймовірних кількостях надходить на Буковину з країн Європейського Союзу.

За інформацією достовірних джерел БукІнфо, мова йде не лише про автомобілі швидкої допомоги з Італії, частина з яких (встановлено 5 з 23 авто) була використана в мародерській оборудці людей губернатора Буковини Сергія Осачука (від Івана Мунтяна, Василя Продана, Олега Чорного до несподівано призначеного у березні керівником області генеральним директором обласної клінічної лікарні Сергія Бодовського і дрібніших виконавців), але й про іншу гуманітарну допомогу, яка дивним чином, або не доїжджала до пунктів призначення в Україні, або зникала у невідомому напрямку та з"являлася на полицях деяких прикордонних сільських магазинів на Буковині.

Редакція БукІнфо очікує на подробиці від правоохоронців.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації