У Чернівецькій ОВА провели обшуки в кабінетах Ковалюка і Мунтяна. Осачук здійснює шалений тиск на правоохоронців

Як ми і передбачали, "темні хмари” таки принесли довгоочікуваний “дощ” у вигляді правоохоронних органів на вулицю Грушевського,1, де розташований "Будинок з левами". У Чернівецькій обласній військовій адміністрації сьогодні провели обшуки в кабінетах заступників голови ОВА Богдана Ковалюка і Артура Мунтяна. Також обшуки були проведені в керівниці апарату Цибуляк-Кустевич та інших відділах. Про це повідомили надвечір наші колеги з телеканалу Чернівці.

Причина обшуків не нова і пов’язана з кримінальним провадженням, пов’язаним з корупцією чиновників навищого рангу ОВА навколо гуманітарної допомоги, яка з початку широкомасштабної агресії у неймовірних кількостях надходить на Буковину з країн Європейського Союзу.

За інформацією достовірних джерел БукІнфо, мова йде не лише про автомобілі швидкої допомоги з Італії, частина з яких (встановлено 5 з 23 авто) була використана в мародерській оборудці людей губернатора Буковини Сергія Осачука (від Івана Мунтяна, Василя Продана, Олега Чорного до несподівано призначеного у березні керівником області генеральним директором обласної клінічної лікарні Сергія Бодовського і дрібніших виконавців), але й про іншу гуманітарну допомогу, яка дивним чином, або не доїжджала до пунктів призначення в Україні, або зникала у невідомому напрямку та з"являлася на полицях деяких прикордонних сільських магазинів на Буковині.

Очевидно, що після нещодавного резонансу із викритою оборудкою з автомобілями швидкої медичної допомоги, у будинку з левами відчули запах смаленого. За нашою інформацією, Сергій Осачук нині здійснює шалений тиск на правоохоронців, співробітників спецслужб, їхнє керівництво, загалом всіх, хто навіть опосередковано задіяний у розслідувані цих корупційних багатоходовок.

“Шухер” та “аврал” керівник області подає в офіс Президента, як “диверсію спецслужб” і “спецоперацію проти “патріотичного” керівництва Чернівецької області з метою “підірвати стабільність регіону у воєнний час”. Намагається переконати Банкову та голову відомства Баканова в тому, що підпорядковане йому СБУ на Буковині “пустилася берегів” і нині прямо кишить ”агентами ФСБ", а його нинішній керівник мало не отримує інструкції з самого Кремля...

Звичайно, це смішно. Бо всі адекватні люди вже давно чудово розуміють, що таке може народитися лише у головах тих, хто дуже злякався наслідків покарання за свої протиправні дії і тепер голосно кричить: “Тримайте злодія!”

Гарна обгортка. Яскрава. Але ж пуста! І далеко не переконлива для тих, хто давно зрозумів, стиль керівництва нинішньої Чернівецької ОВА. Сергію Осачуку ніяк не зрозуміти, що факти річ вперта. І докази корупційних дій, які зараз документуються, рано чи пізно вийдуть на поверхню у самому непривабливому світлі. А потім покарання і кінець кар’єрі та абмітним планам на дипломатичній ниві…

Як би Осачук та його корумповане оточення не намагалося вставити палки в колеса правоохоронцям, справедливість у нашій області неодмінно восторжествує, а всі винуватці будуть покарані за законами воєнного часу.

“Ця війна відкриває дуже багато вимірів”, - сказав Сергій Дмитрович на позавчорашній пресконференції. І тут він абсолютно правий. Війна справді виносить все на поверхню, показує всі виміри - брехні, лицемірства, некомпетентності, корумпованості у тих, для кого це стало звичним стилем життя у мирний час.

Це також означає, що піддавки, у які гралися до війни більшість наших правоохоронних структур з корупціонерами вищого і середнього ешалону в країні нині просто не проходять. Бо суспільство, яке у війні, у якій поставлене на кон саме виживання нації, де на фронті своїми життями захищають нас воїни-Герої, яке працює на надрив, просто вже не дозволить їм знову спустити все "на гальмах" і дати ворогам тилу паразитувати так, як це вони робили до війни. Інакше - поразка і смерть, чого Нація не допустить.

Тому так, війна багатогранна, панове корупціонери. З різними фронтами і без піддавок…

Бо гра в піддавки скінчилася 24 лютого 2022 року.

Сергій ЗАРАЙСЬКИЙ, БукІнфо (с)


Коментарі:
Більше новин по темі: