Через відсутність підтримки обласною владою - Вадим Заяць покидає пост президента футбольного клубу "Буковина"

Вадим Заяць очолював клуб «Буковина» із лютого 2019 року. Напередодні нового року він заявив, що залишає посаду президента ФК. Журналістам МА АСС Вадим Заяць підтвердив свої наміри та назвав причину такого рішення.

«Я присвятив три роки свого життя футбольному клубу. Всі ми намагались досягти високих результатів та популяризувати спорт у регіоні. Втім, не всі розуміють це. Крайова влада дивиться на цю ситуацію по-іншому. Вони готові вливати мільйони у програму «Велике будівництво», але забувають про рідну команду. Кому потрібні величезні комплекси, якщо не буде професійних спортсменів. А звідки їм взятись, якщо це нікому нецікаво, нема пропаганди, вболівання, ресурсів. Тепер самі думають, яку стратегію обирати і як далі рухатись. Мені цього вистачило.» - зазначив Вадим Заяць.

Через кілька днів екс-президент ФК проведе пресконференцію та підіб’є підсумки своєї роботи на посаді.

Наприкінці листопада Вадим Заяць на своїй пресконференції гостро розкритикував обласну владу на чолі з Сергієм Осачуком за невиконання обіцянок перед ФСК “Буковина”.

"Хочу відверто повідомити буковинським вболівальникам: у згаданих людей немає такого поняття, як «дотриматися свого слова». Якщо наприкінці минулого року ми домовляємося про певну фінансову допомогу нашому футбольному клубові, але вже пройшло 11 місяців і нічого не дотримано через примхи однієї людини – нашого губернатора. Якщо він вважає, що вже став «царем», то може перекреслювати прагнення всієї громади допомоги «Буковині»? Ніяк не можуть підготувати за цей час єдиний папірець, за який мають проголосувати депутати обласної ради!

Хочу сказати цим посадовцям, які, можливо, вже там одягли «корони на голову» і не вважають нас за людей, зокрема Сергію Осачуку, який є представником президента у нашій області про те, що за словами Володимира Зеленського, кожний обласний центр має бути представлений професійним футбольним колективом у вищій лізі. У нас професійна друга ліга… Але з’явився якийсь незрозумілий «цьорьок», котрий все перекреслює! Стоїть двадцять людей, в присутності яких Осачук 11 місяців тому обіцяє, що буде допомога «Буковині» - її немає. От поясніть, що сказати у роздягальні гравцям? Що наш губернатор – брехун? Що ця людина не «мужик»?

Детальніше, чому виникла така ситуація читайте у статті Президент ФСК «Буковина» Вадим Заяць: Поясніть, що сказати у роздягальні гравцям? Що наш губернатор – брехун? Що ця людина не «мужик»?


Коментарі:
Більше новин по темі: