Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

На Буковині затримано нелегалів з Алжиру та Бангладешу, двоє встигли перетнути кордон з Румунією

  • 905
ЗАНЕСЛО НЕЛЕГАЛІВ /

Іноземців, які гірськими стежками намагалися потрапити до ЄС, затримали цими вихідними по обидва боки кордону.

 

Вчора, 8 листопада, прикордонним нарядом відділу «Фальків» була виявлена група осіб. Чоловіки прямували в сторону україно-румунського кордону, до якого залишалося близько 300 метрів. Помітивши правоохоронців чоловіки, розділившись, почали втікати.

 

Під час пошукових заходів охоронцям кордону вдалося затримати одного з втікачів, а про інших двох довелося поінформувати румунських колег, які також на своїй території розпочали пошук.


Як повідомили БукІнфо у пресслужбі Чернівецького прикордонного загону, затриманим, українськими прикордонниками, виявився громадянин Алжиру, 1988 року народження (на фото). У чоловіка при собі жодних документів не було. В ході поверхневого огляду чоловіка, у нього були виявлені 3 зарядні пристрої для телефону та сам мобільний термінал. Зі слів чоловіка, він та спільниками прямував до Румунії, не мали законних підстав для перетину кордону, а тому вирішили перетнути кордон поза пунктом пропуску.

На даний час з’ясовується інформація щодо повної ідентифікації іноземця, і його легального перебування на територію України.

За спробу незаконного перетинання державного кордону України правопорушнику загрожує штраф.

Згодом, від прикордонної поліції Румунії надійшла інформація про затримання ними двох чоловіків без документів, якими виявилися громадяни Бангладешу.