Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

А Рибак таки рибак! Колишній нардеп із Буковини відкрив власний бізнес з вирощування риби (ВІДЕО)

  • 2925

ЛОВИСЯ, РИБКО! /


Буковинець, колишній народний депутат України по Сторожинецькому в/о №202 по закінчені своєї депутатської каденції відкрив власний бізнес з вирощування риби. Про це він написав на своїй строінці у Фейсбук.

 

"В соцмережах «сміються» над Михайлом Гаврилюком, що він пішов працювати таксистом у Києві. В день завершення моєї депутатської каденції я взявся за сімейний бізнес. Сьогодні ми реалізуємо високоякісну рибну продукцію, маємо власну торгову марку та створюємо робочі місця. І мені не соромно, - зізнався Іван Рибак.

 

Він пише: "Завершивши роботу у парламенті 8-го скликання, я включився у родинний фермерський бізнес ідеєю якого було створення новітнього виробничого сегменту у аквакультурі. Чисте довкілля, ощадне використання ресурсів ось що стало основою нашого бізнесу. Системи замкнутого водозабезпечення та використання екологічночистих кормів стали системоутворюючими у нашій діяльності.

 

Залучення фахівців в тому числі з переміщених осіб з ОРДЛО які мають у цьому практичний досвід, завдяки співпраці з науковими організаціями такими як інститут рибного господарства України, дали нам практичний результат.

 

Сьогодні ми навчилися вирощувати зарибка та отримувати ікру, ми готові реалізовувати товарну рибну продукцію маючи сертифікати її якості.

 

 

Звісно, відсутність підтримки державою свого виробника жорстко б‘є по національному виробнику, особливо коли українським школярам чи хворим у лікарнях «впарюють» ніби дишевого малазійського, в‘єтнамського чи аргентинського ХЕКА тричі, а то й більше разів розмороженого не дешевшого, але ми справляємось, важко працюючи.

 

Зрозуміти стан справ у державі ти можеш лише тоді коли зіштовхуєшся з реальними Законами та відчуваєш їх на собі.

 

Мені не соромно працювати, а Вам?", - пише колишній народний депутат.