Зеленський посмертно нагородив військового з Новодністровська Руслана Пруса орденом «Золота Зірка». Нагороду отримала дружина Тетяна

Президент України Володимир Зеленський вручив ордени «Золота Зірка» військовим, яким присвоєно звання Героя України. Серед бійців, котрих відзначили почесною нагородою посмертно – Руслан Прус, що мешкав із родиною у Новодністровську. Орден із рук Глави держави отримала його дружина Тетяна.

Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.

«Сьогодні ми відзначаємо найвищими нагородами нашої держави, найвищими бойовими відзнаками людей, які є джерелом цієї хоробрості. Я пишаюся кожним українським воїном. Я дякую кожній родині наших героїв за таких синів і доньок України. Дякую всім сержантам та офіцерам, які справді дбають про солдатів і є зразком для них. І я прошу завжди пам’ятати кожного й кожну, хто віддав своє життя в боях заради України». – зазначив Президент України.

Руслан Прус “Ронін” посмертно нагороджений найвищою нагородою країни - “Золотою Зіркою” Героя

Коли почалася повномасштабна війна, Руслан Прус працював у Нідерландах. А вже 28 лютого 2022 року чоловік повернувся до України і пішов у військо. Старший лейтенант Прус із позивним «Ронін» приєднався до лав 107-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ. Був заступником командира роти вогневої підтримки 97-го окремого батальйону.

23 травня 2023 року під час виконання бойового завдання на західній околиці Бахмута в результаті артилерійського обстрілу «Ронін» отримав поранення, несумісні з життям. Він пішов у бій, врятувавши хворого побратима.

У захисника залишились батько, сестра, дружина, донечка Аврора, якій не було і двох років на момент загибелі тата.

Поховали 40-річного офіцера у місті Новодністровськ.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації