Буковина пам'ятає чернівчанина Віктора Мігована, який ще на початку війни воював у добровольчому батальйону «Айдар» і загинув під Луганськом

Віктор Мігован у всьому прагнув до досконалості. Мріяв про власну справу і наполегливо вчився, щоб досягти мети. Та Коли Україні знадобився захист, Віктор Мігован одним із перших узяв до рук зброю. Життя юнака обірвалося у 22 роки.

Народився Віктор Миколайович Мігован 20 липня 1991 року в Чернівцях. Зростав разом із молодшою сестричкою Діаною. 2008-го року закінчив загальноосвітню школу №24 (нині ліцей №19). Із дитинства цікавився технікою, вчився ремонтувати побутові прилади та комп'ютери. Тож продовжив навчання в Чернівецькому індустріальному коледжі, де здобув фах електромеханіка. Потім став студентом заочного відділення Національного університету «Львівська політехніка», йдеться про полеглого Героя на фейсбук-сторінці “Незабутні: Буковина пам'ятає”.

Три роки юнак служив за контрактом зв’язківцем у Чернівецькому прикордонному загоні – на контрольно-пропускному пункті «Мамалига».

Після служби влаштувався на роботу в майстерню з ремонту комп'ютерів. Мріяв відкрити власну справу. Та у квітні 2014 року Віктора Мігована мобілізували до лав Збройних сил України.

Служив техніком у 80-й окремій аеромобільній бригаді. Спершу перебував у військовій частині, на полігоні поблизу Чернівців, та згодом вирушив на Схід. Віктор не казав рідним, куди їх відправляють. Уже після приїзду зізнався, що це – Луганськ. Але заспокоював: «Тут не стріляють, мамо».

Загинув сержант Віктор Мігован 17 червня 2014 року неподалік селища Металіст на околицях Луганська. Разом із побратимами він їхав допомоги добровольчому батальйону «Айдар», який вів бій з терористами. Та дорогою захисники втрапили у пастку – ворог поцілив у їхній бронетранспортер із гранатомета. Тоді полягли одразу дев’ятеро десантників, вісім із яких були буковинцями.

Поховали Віктора Мігована на Алеї Героїв центрального міського кладовища у Чернівцях. У нього залишилися батьки та сестра. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації