Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

20 лютого буковинські свободівці запрошують небайдужих краян до участі в круглому столі «Майдан. Шість років по тому: антиукраїнський реванш і загроза втрати державності»

  • 1560

СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! /


На 6 році після Революції Гідності через відсутність проукраїнської влади кремлівський вплив на Україну стає надто загрозливим і проросійський реванш може знищити Незалежну Україну. Безпека України під загрозою. Громадян України знову, як при Режимі Януковича, теперішня влада намагається перетворити в статистів та безправних рабів.

  

Невиконання вимог Революції Гідності керівництвом України, яке до влади привів Майдан, при наявності війни на Сході України призвели не до загальної мобілізації українського суспільства для захисту України та подальшого розвитку держави, а до загального зубожіння людей. Через непрозору та непродуману децентралізацію, повний контроль над державним механізмом олігархічних кланів, тотальну корупцію в середині держави відбувається знекровлення територіальних громад, що продовжує призводити до подальшого масового виїзду громадян на роботу закордон.

Останні 400 років північного сусідства з московією як раніше так і в теперішній час не дають українцям по справжньому стати на ноги і розвивати Українську Соборну самостійну правову державу. Цей тотальний ментальний вплив кремлівського режиму на Україну, при якому свавільно окуповано Крим і вже 6 років збройною кремлівською агресією на Донбасі знекровлюється Україна, можна буде повністю скинути лише після того, як російська імперія розпадеться на десятки держав, які самостійно будуть визначатися із своїм майбутнім. Лише при зруйнованій кремлівській імперії можливий справжній розквіт української нації на своїй Богом даній землі і ефективна розбудова України!
 
Зміцнення барикади по вул. Інституцькій

Саме для недопущення помилок в майбутньому всім нам – і суспільству і владі необхідно добре аналізувати те, що відбувалося після перемоги Революції Гідності і зрозуміти причини які привели до такого катастрофічного стану речей… В кінці 2013 року після намагань Януковича здійснити розворот України від Європейської цивілізації в напрямку СНД, Митного Союзу та Росії… відбулася активна реакція українського суспільства та небачено зріс рівень підйому патріотичного духу та системний народний протест.
 
Згарище Профспілок на Майдані Незалежності - зі сторони Палацу Свободи

Теперішній Президент України, не маючи системної безпекової стратегії та професійної команди державників, втягується під вплив проросійської «п’ятої колони», організаторів кремлівських гібридних спецоперацій. Дуже швидко Зеленський починає повторювати помилки Януковича в середині держави (з тиском на середній та дрібний бізнес, пришвидшуючи свавільний продаж української землі, запроваджуючи рабський трудовий кодекс, згортаючи свободу слова) і назовні (підпадаючи під загрозливий тотальний вплив Росії). Непродуманими, непрогнозованими та непрофесійними кроками на міжнародній арені теперішнє керівництво швидко знищує сприятливе середовище міжнародної підтримки України.
 
Барикада (після прориву) на Грушевського у Києві

І якщо вчергове, тепер вже при наявності кремлівської агресії на Донбасі Президент Зеленський та «Слуги народу» продовжуватимуть підігравати Кремлю, як це зробив в кінці 2013 Янукович, та різко повертати українську державу із споконвічного цивилізаційного проєвропейського шляху на бездоріжжя у напрямку «російських обіймів Путіна» знову може відбутися соціальний вибух і внутрішнє протистояння. Через це вже найближчим часом може відбутися чергова активна реакція українського суспільства у вигляді значного зростання масових протестних акцій не лише патріотів України, але й значної частини неполітизованої частини українського суспільства. Цей гнів народу може дуже швидко привести представників теперішньої влади до подібного сценарію, як це було після відомих подій 18-20 лютого 2014 року, з втечею Януковича.

Навколо цих найпекучіших питань буде вестися дискусія на круглому столі до Дня пам’яті Героїв Небесної сотні. Передбачається за наслідками круглого столу прийняти відозву до керівництва держави та місцевої влади з озвученими відповідними вимогами.

Запрошуємо до участі в круглому столі «Майдан. Шість років по тому : антиукраїнський реванш і загроза втрати державності», який за ініціативою громадськості та підтримки Чернівецької обласної організації ВО «Свобода» буде проведений 20 лютого з 15.00 в конференц-залі Українського Народного Дому в Чернівцях за адресою вул. Якоба Петровича, 2 (колишня вул. Ломоносова).

Реєстрація учасників з 14.30 год.


Для участі в роботі круглого столу запрошуються представники ЗМІ.