Матіос скликає нараду через відео захоплення Румунією Буковини. Знайшовся автор скандального відео (ОНОВЛЕНО)

АБИ НЕ ДОГРАТИСЯ... / 


Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що збере нараду керівників МЗС, Генштабу, ГУР МОУ, СБУ і Служби зовнішньої розвідки через провокаційне відео.


На відео Румунія захоплює території Буковини після початку широкомасштабної війни Росії проти України.

«Інформую - буквально завтра особисто внесу до Єдиного реєстру досудових розслідувань дані про підготовку (Зрозумілими, але процесуально не встановленими особами) до здійснення особливо тяжких злочинів, які зазіхають на територіальну цілісність української держави», - написав Матіос на своїй сторінці в Facebook.
 
Журналісти телеканалу UA:Буковина знайшли та поспілкувалися з автором провокаційного відео про "анексію Буковини Румунією", через яке головний військовий прокурор України Анатолій Матіос вирішив зібрати нараду з силовиками.

Про це повідомляється у Facebook телеканалу UA:Буковина.У дописі йдеться, що кореспонденти телеканалу сконтактували з автором відео.

"Він надіслав нам елементи відео, які використав у відео та підтвердив, що це він його змонтував. Дан Іонеску каже, що відео є частиною його фентезі-книги про альтернативні часи", – повідомляє телеканал.

"Я підтримую українську незалежність і поважаю кордони України", – цитує UA:Буковина Дана Іонеску.

"Також Дан Іонеску сказав, що написав у фейсбуці Анатолію Матіосу і пояснив, що це відео про альтернативну часову лінію. Водночас прес-секретарка ГПУ Лариса Сарган відповіла нам, що фейсбук-месенджер Анатолія Матіоса наразі заблокований", – повідомляє телеканал.
 
 
 
У МінТОТ заявляють, що авторами відео захоплення Румунією території Буковини після початку широкомасштабної війни Росії є вихідці з Російської Федерації.

Про це в ефірі "Прямого" заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньопереміщених осіб Георгій Тука.

"Наскільки я розумію, автором цієї агітки є виходці з РФ. Відверто кажучи, я очікував більш дієвої реакції від уряду Молдови, бо Україна реагує адекватно. Такі провокативні відео можуть викликати реакцію серед наших сусідів, серед яких є прибічники відновлення великої румунської імперії. Я не думаю, що це може вийти на найвищий рівень, але спецслужби Румунії, Молдови та України мають співпрацювати, бо це шкодить всім трьом країнам", - сказав він.
 
 
На YouTube з'явилося відео про те, як у 2022 році Румунія може з метою захисту своїх громадян окупувати Чернівецьку область України і частину Одеської області. 
 

Більше новин по темі: